Rozwój systemu

Aktualizacja systemu - kwiecień

Już 7 kwietnia od godziny 5:00 do godziny 10:00 odbędzie się aktualizacja systemu wFirma. Wdroży ona nowe funkcje, takie jak: rozbudowa wystawiania faktur VAT RR o faktury korygujące, czy funkcja zamykania listy płac. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Jak Sztuczna Inteligencja usprawni pracę księgowych: webinar SKwP i wFirma

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce (SKwP) i wFirma po raz kolejny połączyły siły, organizując drugie webinarium. Tym razem prelegenci skupili się na tym jak Sztuczna Inteligencja usprawni pracę księgowych. Jakie tematy były poruszane? Sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu - 10 marca 2024

Już 10 marca 2024 roku od godziny 5:00 do godziny 10:00 nastąpi aktualizacja systemu wFirma. Zostaną wdrożone nowe funkcje, takie jak: możliwość wystawiania faktury VAT-RR czy podpowiadanie kont podczas tworzenia schematów. Kliknij i dowiedz się więcej!

więcej

Aktualizacja systemu - marzec 2024

Już 3 marca od godziny 5:00 do godziny 10:00 odbędzie się aktualizacja systemu. Aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji oraz rozwiązań, takich jak: automatyczny import wydatków z KSeF oraz możliwość oznaczenia pracy zdalnej. Kliknij i sprawdź!

więcej

Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych, czyli jak system wFirma przyczynia się do wzrostu efektywności biur rachunkowych - webinar

Podczas webinaru "Automatyzacja pracy księgowych i kadrowych”, rozmawiano o narzędziach oferowanych przez system wFirma, które wspierają biura rachunkowe. Jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na księgowość? Dla kogo jej rozwój może być szansą? Sprawdź!

więcej

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy dla Biur Rachunkowych

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, z którymi zmagają się biura rachunkowe, odbyła się Konferencja Biznes na Księgowym Koncie, na której nie mogło zabraknąć wFirmy dla Biur Rachunkowych. O czym była mowa? O tym w poniższym artykule!

więcej

Aktualizacja systemu - luty 2024

Już 4 lutego 2024 roku nastąpi aktualizacja systemu wFirma. W ramach aktualizacji zostaną wdrożone nowe funkcje systemowe takie jak: PIT-36, ZAW-FA, powielenie polecenie księgowego i wiele innych. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

więcej

Rzetelny Kontrahent - czyli główny temat webinaru wFirmy we współpracy z długi.info

8 listopada 2023 roku każdy zainteresowany mógł wziąć udział w darmowym webinarze na temat dodatku Rzetelny Kontrahent dostępnego w systemie wFirma. Co zawiera w sobie dodatek? Dlaczego warto przeciwdziałać niż walczyć z konsekwencjami? Przeczytaj!

więcej

Aktualizacja systemu - styczeń 2024

Już 7 stycznia od godz. 5:00 do godz. 10:00 nastąpi aktualizacja naszego systemu. Zostaną wprowadzone funkcje, które dotyczą chociażby KSeF, księgowości online, pełnej księgowości, kadr, płac i ubezpieczeń oraz biur rachunkowych. Dowiedz się więcej!

więcej

Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia

Podczas MKBR mieliśmy okazję poruszyć temat: Automatyzacja pracy w biurze rachunkowym a kadry, płace i ubezpieczenia. Jakie są metody automatyzacji w tym aspekcie? Jak sprawnie połączyć pracę księgową i kadrową? Przeczytaj!

więcej

Automatyzacja procesów w biurze rachunkowym - księgowość w dobie sztucznej inteligencji - materiał z MKBR 2023

W październiku 2023 roku odbył się “IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR”. Jako przedstawiciele oprogramowania wFirma dla biur rachunkowych mieliśmy okazje poprowadzić warsztaty dotyczące automatyzacji procesów w biurze rachunkowym. Sprawdź!

więcej

Komunikacja z klientem, a jednolite środowisko pracy - materiał z MKBR 2023

Podczas MKBR 2023 mieliśmy okazję poprowadzić prelekcję - komunikacja z klientem, a jednolite środowisko pracy. Jakie są najczęstsze problemy w komunikacji biur rachunkowych z klientami i jak sobie z nimi radzić? Przeczytaj w poniższym artykule!

więcej

Aktualizacja systemu - grudzień 2023

Najnowsza aktualizacja systemu odbędzie się dnia 3 grudnia od godz. 4:00 do godz. 10:00 i będzie dotyczyć zarówno samodzielnej księgowości online, jak i wFirmy dla biur rachunkowych. Jakie zmiany zostaną wprowadzone? Przeczytaj poniższy artykuł!

więcej

Udział wFirmy na II Konferencji Biur Rachunkowych “Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”

Zmiany podatkowe, przyszłość biur rachunkowych, KSeF - te i więcej tematów poruszono na konferencji “Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów”. W jednym z panelów dyskusyjnych udział wzięła wFirma. Jakim? Sprawdź!

więcej

Aktualizacja systemu - listopad 2023

Aktualizacja oprogramowania nastąpi 5 listopada od 5:00 do 10:00 i będzie dotyczyć zarówno wFirma samodzielna księgowość online oraz wFirma dla biur rachunkowych. Lista wprowadzanych funkcji dostępna w artykule!

więcej

Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów, czyli Konferencja Biur Rachunkowych

Jakie szanse i wyzwania dla biur rachunkowych stawiają nieustanne zmiany w przepisach? Jak się na nie przygotować? O tym wszystkim dowiemy się podczas tegorocznej konferencji Szanse i wyzwania dla biur rachunkowych w dobie nieustannych zmian przepisów.

więcej

Największe wydarzenie dla biur rachunkowych w Polsce, czyli IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych MKBR

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce - 26-27 października. Prelekcje, panele i warsztaty o zmianach w przepisach podatkowych, KSeF i automatyzacji biura rachunkowego. Dowiedz się więcej o nadchodzącym wydarzeniu!

więcej

Aktualizacja systemu - 8 października 2023

W godzinach od 5:00 do 8:00 dnia 8 października odbędzie się aktualizacja systemu wFirma dla Biur Rachunkowych. Więcej o wdrażanej funkcji systemowej w artykule.

więcej

Aktualizacja systemu - październik 2023

Już 1 października 2023 roku odbędzie się aktualizacja systemu, która będzie miała miejsce w godzinach od 2:00 do 10:00. Jakie nowe funkcje i usprawnienia wprowadzi aktualizacja? Wszystkie informacje dostępne są w artykule!

więcej

Aktualizacja systemu - wrzesień 2023

W godzinach porannych 03.09.2023 przeprowadzimy aktualizację systemu wFirma. Pełna lista planowanych zmian została opisana w artykule. Zapraszamy do zapoznania się!

więcej
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka