Funkcja IAI Printer - nowa wersja fiskalizatora w systemie

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że w ramach najbliższej aktualizacji systemu, która odbędzie się w nocy z 6 - 7 października 2018 roku zostanie wdrożona nowa wersja oprogramowania Fiskalizatora. Funkcja, która obecnie występuje pod nazwą “Fiskalizator” (USTAWIENIA -> INTEGRACJE -> DRUKARKI FISKALNE -> FISKALIZATOR) dostępna będzie jako “IAI Printer”. Zmiana ma na celu poprawę komunikacji serwisu wFirma.pl z drukarką fiskalną i tym samym zwiększenie efektywności Państwa codziennej pracy.

Aby móc w pełni korzystać z nowej wersji oprogramowania fiskalizatora konieczne jest ręczne przeinstalowanie dotychczasowych ustawień. Termin na pobranie nowej wersji fiskalizatora IAI Printer i jej zainstalowanie upływa 31 grudnia 2018 roku. Wskazane zatem jest, aby do tego czasu wszyscy użytkownicy korzystający z obecnej wersji fiskalizatora dokonali jego aktualizacji. Szczegółowe informacje prezentujące krok po kroku proces przejścia na nowy system znajdują się w artykule → Drukarka fiskalna.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że przekształcenie nazwy aplikacji z “Fiskalizator” na “IAI Printer” nie pociąga za sobą utraty ważności dotychczasowych licencji wystawionych dla oprogramowania. Cena za program nie ulega zmianie.

W przypadku pytań na temat nowej wersji fiskalizatora jesteśmy do Państwa dyspozycji oferując wsparcie za pośrednictwem funkcji ZAPYTAJ EKSPERTA. Czuwa tam grono naszych specjalistów, którzy chętnie udzielą kompleksowej pomocy we wszelkich sprawach związanych z aktualizacją programu.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Stale wspieramy naszych klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Do tej pory udzieliliśmy ponad 40 000 porad z zakresu księgowości, podatków, kadr i prawa gospodarczego. Dostarczamy niezbędną wiedzę, która bezpośrednio przekłada się na efektywne zarządzanie firmą.
Angelika Borowska Dyrektor Biura Obsługi Klienta Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Angelika Borowska