Rzetelny Kontrahent - czyli główny temat webinaru wFirmy we współpracy z długi.info

Jak sprawdzić, czy kontrahent jest rzetelny? 28 listopada 2023 roku każdy zainteresowany mógł wziąć udział w darmowym webinarze na temat dodatku Rzetelny Kontrahent dostępnego w systemie wFirma. Za jego pomocą można w prosty sposób sprawdzić, czy długi naszych klientów są wystawione na sprzedaż. Dlaczego lepiej przeciwdziałać niż walczyć z konsekwencjami? Przeczytaj i obejrzyj nagranie!

Aspekt wierzytelności i proces odzyskiwania należności

W pierwszej części spotkania omówiony został temat wierzytelności. Uczestnicy mogli zapoznać się z dokładnymi danymi, takimi jak np. wykres obrotu wierzytelności w 2022 roku, czy najczęstszymi powodami powstawania długów w mniejszych i większych przedsiębiorstwach.

Następnie można było dowiedzieć się, jakie są etapy odzyskiwania należności i dlaczego często jest to trudny temat. Tu również nie zabrakło danych. Dla konkretnych rodzajów długów przedstawione zostały terminy przedawnień. Mianowicie długi w zależności od sytuacji ważne są od 1 roku do nawet 10 lat!

Rzetelny Kontrahent w wFirma - jak zacząć korzystać?

Ostatnim etapem spotkania było omówienie w sposób szczegółowy aspektów praktycznych związanych z wykupieniem i korzystaniem z dodatku Rzetelny Kontrahent w systemie wFirma. 

Nie zabrakło autentycznych screenów z systemu przedstawiających krok po kroku jak wykupić dodatek, dodać go do swojego dashboardu oraz przykładowych widoków kontrahenta figurującego w bazie długi.info bądź nie. Dokładnie przeanalizowany został cennik, łącznie z dostępną w ramach pakietów liczbą zapytań. Ceny dodatku zaczynają się już od 10 zł netto / 30 dni! Na koniec każdy uczestnik mógł zobaczyć, jak wygląda wygenerowany w systemie raport Rzetelnego Kontrahenta.

Rzetelny Kontrahent - nagranie z webinaru

Dowiadujesz się o webinarze dopiero teraz i żałujesz, że nie mogłeś uczestniczyć? A może brałeś udział i chcesz powtórzyć omówione treści? Niezależnie od powodu możesz już teraz obejrzeć nagranie z transmisji spotkania. Zapraszamy!

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy innowacyjność serwisu popartą wieloletnim doświadczeniem w branży księgowości i zarządzania biznesem. Cały czas monitorujemy zmiany oraz trendy zachodzące w sposobie prowadzenia i rozwijania firmy.
Beata Kostrzycka Dyrektor ds. Rozwoju Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Beata Kostrzycka