wFirma.pl ponownie na podium - ekomersy 2015

4 października 2015 roku po raz czwarty zostały rozdane wyróżnienia dla usług i produktów mających szczególne znaczenie na rozwój rynku handlu internetowego.

Podczas tegoroczne edycji wFirma.pl uczestniczyła w rywalizacji w gronie najlepszych rozwiązań IT w e-commerce. Podobnie jak rok temu także i w tym razem zajęliśmy zaszczytne miejsce na podium.

Wyróżnienie w gronie produktów i usług nie związanych bezpośrednio z procesem sprzedażowym, jednak znacznie zwiększającym funkcjonalność sklepów internetowych to nie lada zaszczyt.

Wyjątkowo cieszy nas fakt docenienia przez internautów, który mogliśmy zaobserwować w pierwszym etapie głosowania. Potwierdzeniem sukcesu stało się uznanie ze strony szacownego jury, w skład którego wchodzili eksperci z branży.

ekomersy 2015 dyplom

Udowodniliśmy, że  trud prac wkładanych każdego dnia w udoskonalanie naszego systemu bardzo przychylnie został oceniony przez szerokie grono naszych użytkowników. Cieszy nas to szczególne wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym i korzystającym z wFirma.pl internautom. Czujemy wielką dumę, iż włożony wkład został po raz kolejny doceniony.

Obiecujemy nadal intensywnie pracować nad rozwojem systemu wFirma.pl, aby każdy kolejny dzień powiększał grono naszych zadowolonych użytkowników. To właśnie dzięki Wam - naszej sile napędowej, nasze rozwiązanie prezentuje tak  wysoki poziom i zostaje docenione na rynku.

Zespół wFirma.pl

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn