wfirma.pl zwycięzcą Ekomersów 2014

Czym są nagrody Ekomersy?

Ekomersy to prestiżowy plebiscyt organizowany dla branży e-commerce. Jego istotą jest docenienie firm, których wizje efektywnie wspierają sprzedaż w internecie. Konkurs dzieli się na dwa etapy. W pierwszym głosy na swoich faworytów oddają internauci, a w kolejnym ostateczny werdykt podejmowany jest przez jury. Finał III edycji Ekomersów okazał się dla wfirma.pl wyjątkowo szczęśliwy, gdyż przyniósł nam laur zwycięstwa w kategorii "Najlepszy produkt/usługa wspierająca sprzedaż w internecie".

Zwycięstwo wfirma.pl w konkursie Ekomersy 2014

Dziękujemy!

Każdego dnia ciężko pracujemy nad tym, by nie tylko umocnić naszą pozycję na rynku, ale przede wszystkim zapewnić naszym klientom system księgowości online na możliwie najwyższym poziomie. Dlatego czujemy tym większe zadowolenie z naszej pracy, wiedząc, że doceniacie poświęcony jej wkład i zaangażowanie. Chcielibyśmy podziękować Wam raz jeszcze za głosy, które oddaliście na wfirma.pl. Stanowią one dla nas siłę napędową do dalszych działań w kierunku ciągłego udoskonalania naszego produktu. Możecie być pewni, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań i razem zdobędziemy jeszcze niejedną tak ważną nagrodę!

Dziękujemy!

Zespół wfirma.pl

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz