Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy dla Biur Rachunkowych

Właściciele biur rachunkowych często borykają się z wieloma problemami, takimi jak wycena usług, zarządzanie czasem, zabezpieczenie biznesu czy planowanie rozwoju. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, została zorganizowana Konferencja Biznes na Księgowym Koncie, na której nie mogło zabraknąć wFirmy dla Biur Rachunkowych. O czym była mowa? O tym poniżej!

Problemy branżowe

Wieloletnie doświadczenie, uczestniczących w konferencji osób, pozwoliło zidentyfikować kluczowe problemy w branży biur rachunkowych. Często dotyczą one wyceny usług, wyznaczania cen konkurencyjnych, efektywnego zarządzania czasem oraz planowania długofalowego rozwoju. 

Biznes na Księgowym Koncie edycja trzecia!

Organizatorka wydarzenia, Pani Anna Aniszewska, przygotowała już dwie udane edycje, a trzecia była równie wartościowa. W programie pojawiły się zagadnienia związane z inwestowaniem, zabezpieczaniem biznesu, spełnianiem marzeń oraz osiągnięciem wolności finansowej. Wartość konferencji polegała także na praktycznych wskazówkach dotyczących wyceny świadczonych usług księgowych i kadrowych, zarządzania biurem, a także aspektów prawnych.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się 26-27 stycznia 2024 roku w Warszawie.

Rozmowy przy stoisku wFirma dla Biur Rachunkowych

W wydarzeniu wzięły udział Dyrektor ds. rozwoju Beata Kostrzycka i Ekspert księgowo-podatkowy Małgorzata Lewandowska, reprezentując wFirmę dla Biur Rachunkowych. 

Automatyzacja

Mieliśmy bezcenną okazję porozmawiać z właścicielami biur rachunkowych oraz księgowymi o automatyzacji pracy i usprawnieniach w zarządzaniu biurem rachunkowym. Mogliśmy przedstawić innowacyjne rozwiązania, jakie oferuje wFirma dla Biur Rachunkowych w tym zakresie, a nasi partnerzy wdrożeniowi przeprowadzali krótkie szkolenia dotyczące obsługi ksiąg rachunkowych w systemie i innych funkcji usprawniających pracę w biurze i współpracę z Klientem, z których korzystają na co dzień.

KSeF

Wiemy, że właściciele biur rachunkowych patrzą w przyszłość, dlatego nie zdziwiło nas zainteresowanie rozwiązaniami, jakie wFirma posiada w zakresie integracji z KSeF. Tym bardziej, że przesunięcie w czasie obligatoryjnego KSeF da najpewniej tylko kilka miesięcy więcej na przygotowanie swojego biura i klientów do nowego obowiązku. 

Nasz system oferuje jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań na rynku w tym zakresie, a integracja z KSeF jest bezpłatna bez limitu dokumentów wysyłanych lub importowanych. 

Było nam niezmiernie miło przedstawić rozwiązania, jakie w ramach integracji mogą usprawnić pracę w biurze, w tym funkcję zarządzania uprawnieniami w KSeF, czy współpracę z klientem w zakresie akceptowania faktur kosztowych automatycznie pobranych z KSeF do wersji roboczych. 

Czas na zmiany, czyli realizacja pomysłów naszych klientów

W najbliższym czasie system zostanie wzbogacony o pomysł jednego z uczestnika konferencji, który zainspirował nas do rozbudowy modułu fakturowania za usługi cykliczne. Mianowicie zostanie wdrożona możliwość wystawiania zbiorczej faktury za usługi cykliczne i dodatkowe odpłatne czynności wykonywane w biurze rachunkowym dla klienta.

Zawsze cieszymy się ze spotkań z naszymi wieloletnimi klientami, którzy stawiają na innowacyjne rozwiązania i automatyzację pracy w biurze. Spotkania z księgowymi są dla nas inspiracją do wdrażania nowych rozwiązań i pomysłów, które mają przełożenie na nowe zadania.

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy dla Biur Rachunkowych

Korzyści z udziału w Konferencji Biznes na Księgowym Koncie

Udział w Konferencji Biznes na Księgowym Koncie był szansą na zdobycie wiedzy bezpośrednio od praktyków w zakresie zabezpieczenia prowadzenia biznesu, wypracowania dochodu pasywnego, ale również odzyskania wolnego czasu i spełniania marzeń. Wydarzenie nie tylko dostarczyło praktycznych narzędzi do usprawnienia działalności biura rachunkowego, ale także skłoniło do refleksji nad własnymi celami i strategią rozwoju biznesu.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz