Ogólnopolski Zjazd Biur Rachunkowych "Księgowość to nie wszystko" 2023 z udziałem wFirmy

Początek listopada minął pod znakiem Ogólnopolskiego Zjazdu Biur Rachunkowych “Księgowość to nie wszystko” w Sopocie. Tam dzięki zaliczanym do najlepszych w kraju ekspertom i praktykom można było otrzymać garść wiedzy na temat usprawnienia pracy biura rachunkowego i zwiększenia jego efektywności bez dobierania kolejnych Klientów, czy zwiększenia zatrudnienia.

"Księgowość to nie wszystko" - najważniejsze zagadnienia

Do celów organizatorów należało ukazanie w jaki sposób można wypracować nowe procedury zarządzania biurem rachunkowym, których efektem będzie zwiększenie codziennej efektywności pracy, jak również zwiększenie świadomości księgowych na temat rozwoju osobistego, aby podnieść jakość życia i poczucie szczęścia. W tym celu omówione zostały następujące tematy:

  • Nowe technologie w Biurze Rachunkowym - jak wprowadzić cyfryzację w biurze rachunkowym? Szukanie indywidualnych rozwiązań w formie warsztatowej.

  • Stres w zawodzie księgowego - jak zarządzać stresem? Przykłady ćwiczeń odprężających.

  • Idealny klient w biurze rachunkowym - czy taki istnieje? Co z klientem roszczeniowym? Jak sobie radzić z klientem roszczeniowym?

Biura rachunkowe zaskoczone rozwiązaniami wFirmy

Jako że “Księgowość to nie wszystko” 2023 to wydarzenie ogólnopolskie, to nie mogło na nim zabraknąć naszego stoiska. 

Udział w zjeździe obfitował w rozmowy na temat Krajowego Systemu e-Faktur i możliwości naszego systemu - wFirma dla Biur Rachunkowych. Wiele właścicieli biur zaskoczył fakt, iż integracja z KSeF nie jest u nas dodatkowo płatna.

Do głównych tematów naszych rozmów z uczestnikami wydarzenia należała również funkcja akceptacji faktur od Klienta w systemie wFirma, co stanowi usprawnienie pracy w biurze rachunkowym.

księgowość to nie wszystko

 

Integracja drugim elementem zjazdu "Księgowość to nie wszystko"

Ponieważ tematy towarzyszące zjazdowi dotyczyły stresu w zawodzie księgowego i rozwoju osobistego - dużą wagę przyłożono również do integracji uczestników, gdzie organizatorzy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością.

Jednym z elementów integracyjnych zjazdu był również uroczysty wieczorny bankiet, gdzie można było nawiązać nowe znajomości, czy spotkać się z naszymi obecnymi klientami.

Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Księgowość onlone

Księgowość online wFirma

  • Generowanie i wysyłka JPK_VAT
  • Integracja z e-US i e-ZUS
  • Kontrola płatności
  • Automatyczne rozliczanie różnic kursowych
Rozpocznij 30 dni za darmo!
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz