wFirma dla Biur Rachunkowych na II Ogólnopolskim Forum Biur Rachunkowych

Miło nam ogłosić, że już w przyszłym tygodniu 27 września 2023 roku w Warszawie zobaczymy się na wydarzeniu skierowanym do właścicieli biur rachunkowych, a także specjalistów z zakresu księgowości i kadr, prezentując nasz system wFirma dla Biur Rachunkowych. Jak zwykle zachęcamy do spotkania się z nami i rozmowy przy stoisku.

Tym razem będziemy mieli okazję także do wygłoszenia prelekcji “Automatyzacja i nowe technologie w biurze rachunkowym”. Nasza ekspertka Beata Kostrzycka opowie, jak wykorzystanie nowych technologii w codziennej pracy, co przekłada się na wzrost efektywności. Odpowie również na często stawiane pytanie w środowisku księgowym, czy sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla księgowych czy jest szansą na rozwój. Zapraszamy na godzinę 14:20!

Jakie tematy będą poruszane podczas konferencji?

Rok 2023 przyniósł znaczące zmiany, m.in. w podatkach oraz kodeksie pracy, wpływając na funkcjonowanie biur rachunkowych. Przed nami kolejne planowane modyfikacje oraz rosnące potrzeby w relacjach z klientami, wzrastające wykorzystanie sztucznej inteligencji i niestabilna sytuacja biznesowa.

Podczas spotkania 27 września 2023 r. w Warszawie omówione zostaną kluczowe kwestie dotyczące podatku PIT, CIT i VAT, a także nowelizacje w prawie pracy. Zaprezentowane zostaną także planowane innowacje, takie jak KSeF oraz rosnące zastosowanie sztucznej inteligencji w biurach rachunkowych.

Wydarzenie obejmie kluczowe zagadnienia:

  • Przyszłość biur rachunkowych w dobie zmian – ewolucja czy rewolucja?
  • Dokumentacja pracownicza po zmianach
  • Slim VAT III – na co zwrócić szczególną uwagę?
  • Odpowiedzialność właścicieli biur rachunkowych w kontekście ustawy AML
  • Przyszłość KSeF i inne zmiany z tego wynikające
  • Zarządzanie relacjami z klientami biur rachunkowych oraz kształtowanie polityki cenowej
Czegoś zabrakło? Skontaktuj się z nami
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości kompleksowego narzędzia do prowadzenia księgowości firmy. Przestrzegamy, aby wszystkie procesy, odbywające się w ramach modyfikacji systemu, przeprowadzane były zgodnie z polityką jakości ISO 9001.
Bartłomiej Lazarowicz Kierownik Działu Jakości Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Bartłomiej Lazarowicz