faktura po hiszpańsku

Program do faktur wfirma.pl umożliwia wystawianie faktur dwujęzycznych w tym w języku hiszpańskim. Zapraszamy do sprawdzenia wersji próbnej naszego systemu. Fakturowanie dostępne jest w pakiecie bezpłatnym, więcej można dowiedzieć się o pakietach w cenniku.
Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Program województwa wielkopolskiego – wsparcie dla innowacji i przedsiębiorstw
Program województwa wielkopolskiego o budżecie w wysokości 2,8 mld euro ma za zadanie pomóc w rozwoju innowacyjności, ochrony środowiska, energetyki i transportu. Aż do 20% budżetu przeznaczono na wspieranie innowacyjności. Przeczytaj i dowiedz się więcej
Czytaj dalej
Wzór Umowa o naprawę samochodu z omówieniem
Oddając pojazd do naprawy, przedsiębiorca może zawrzeć umowę z warsztatem samochodowym. Jakie elementy powinna zawierać umowa o naprawę samochodu? Dowiedz się czytając nasz artykuł i pobierz darmowy wzór umowy w dwóch formatach - pdf i docx!
Czytaj dalej
Regionalny program województwa kujawsko – pomorskiego
Program województwa kujawsko – pomorskiego opracowany na lata 2014 – 2020 zakłada realizację przedsięwzięć skategoryzowanych w 12. osiach priorytetowych. Budżet inicjatywy wynosi ok. 2,24 mld euro. W tym roku odbyły się już pierwsze nabory wniosków.
Czytaj dalej