faktura po hiszpańsku

Program do faktur wfirma.pl umożliwia wystawianie faktur dwujęzycznych w tym w języku hiszpańskim. Zapraszamy do sprawdzenia wersji próbnej naszego systemu. Fakturowanie dostępne jest w pakiecie bezpłatnym, więcej można dowiedzieć się o pakietach w cenniku.
Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Czym jest incydent w ochronie danych osobowych?
Każdy zatrudniony w firmie ma obowiązek zgłosić ABI-emu naruszenie ochrony danych osobowych, aby całkowicie wyeliminować incydenty zagrażające danym. Sprawdź, czym jest incydent w ochronie danych osobowych i co robić, gdy wykryto go w Twojej firmie!
Czytaj dalej
Co to jest roaming?
Upowszechnienie się usług telekomunikacyjnych spowodowało konieczność zapewnienia możliwości wykonywania i odbierania połączeń, wysyłania i odbierania SMS-ów oraz dostępu do internetu zarówno w kraju, jak i za granicą. Sprawdź, czym jest roaming!
Czytaj dalej
Koszty uzyskania przychodów, czyli jak płacić niski PIT
Przychody pomniejszone o koszty uzyskania przychodów stanowią dochód, czyli podstawę opodatkowania PIT. Przedsiębiorcy, aby płacić niski PIT często szukają dodatkowych kosztów. Sprawdź, jakie wydatki mogą stanowić koszt i zmniejsz swój podatek do zapłaty.
Czytaj dalej