faktura po hiszpańsku

Program do faktur wfirma.pl umożliwia wystawianie faktur dwujęzycznych w tym w języku hiszpańskim. Zapraszamy do sprawdzenia wersji próbnej naszego systemu. Fakturowanie dostępne jest w pakiecie bezpłatnym, więcej można dowiedzieć się o pakietach w cenniku.
Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Kapitał zapasowy - czym jest i do czego służy firmie?
Kapitał zapasowy jest składnikiem kapitału własnego spółki, przeznaczonym na pokrycie ewentualnych strat finansowych, czyli służy stabilizacji działalności przedsiębiorstwa. Przeczytaj tekst, by dowiedzieć się więcej o kapitale zapasowym w poszczególnych
Czytaj dalej
Usługi fizjoterapii a VAT - kiedy możliwe zwolnienie
Cięgle rosnąca moda na aktywność sportową i postępujący trend starzenia się społeczeństwa sprawia, że stale rośnie liczba świadczonych usług fizjoterapii. Usługi fizjoterapii a VAT - przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się kiedy przysługuje zwolnienie.
Czytaj dalej
Faktura za prowizję od sprzedaży dawanda.pl
Faktura za prowizję od sprzedaży za pośrednictwem portalu dawanda.pl wystawiana przez firmę zagraniczną stanowi importu usług. Sposób jej rozliczania zależny od tego czy podmiot jest czynnym podatnikiem VAT czy korzysta ze zwolnienia. Sprawdź!
Czytaj dalej