Ile kosztuje wFirma?

Obsługa sprzedaży, fakturowania i księgowości online.

  • CRM - projekty i zadania
  • Fakturowanie online
  • Integracja z KSeF
  • Katalog towarów, usług
  • Drukarki fiskalne online
  • Rejestr VAT
  • Księgowość podatkowa
  • Ewidencja środków trwałych
  • e-Deklaracje
  • Ubezpieczenia ZUS

TO WSZYSTKO ZA

49

netto za miesiąc

Usprawnij zarządzanie swoim biznesem, dzięki dodatkowym funkcjom w systemie

System posiada unikalne rozwiązanie pozwalające na integrację bezpośrednią większości drukarek fiskalnych z funkcją raportowania sprzedaży online.
Prosty katalog produktów i usług zastępujący w tej części System Magazynowy. Dzięki wykorzystywaniu katalogu, znacząco przyspieszysz wystawianie faktur dokumentujących sprzedaż tego samego asortymentu.
Dzięki integracji z zewnętrznym systemem faktoringowym, przedsiębiorca może w prosty sposób przekazać do sfinansowania fakturę z odroczonym terminem płatności
Oprogramowanie raportuje sprzedaż do Fiskusa za pomocą plików JPK. Integracja z Ministerstwem Finansów pozwala na wygodne raportowanie sprzedaży online do krajowego rejestru faktur przy pomocy plików JPK_FA.
Wystawisz plik faktury elektronicznej zgodny z normą przyjętą w Unii Europejskiej i wdrożoną przez polskie Ministerstwo Finansów.
To pełna automatyzacja procesów sprzedaży oraz obsługa klienta tylko w jednym miejscu. Żeby sprzedawać online nie musisz utrzymywać kosztownego sklepu internetowego.
System umożliwia cykliczne fakturowanie. Dzięki integracji z kalendarzem Google, wysyła powiadomienia SMS i e-mail o zbliżających się ważnych zdaniach i terminach.
System umożliwia wystawianie i przesyłanie faktur do KSeF oraz pobieranie faktur zakupu z ich automatycznym księgowaniem. Bez ograniczeń wysyłki i importu dokumentów.
Faktura automatyczna jest szablonem, na podstawie którego system sam będzie wystawiał faktury VAT. Mechanizm ten najlepiej sprawdza się w przypadku abonamentów, czynszów itp.
Wszystkie informacje w CRM. Dzięki niemu w prosty sposób utrzymasz poprawne relacje, zoptymalizujesz kontakty za pomocą SMS, email oraz listów tradycyjnych. Zintegrowany z bazą firm w GUS.
Platforma zintegrowana z wszystkimi dostawcami sklepów internetowych. Sprzedaż wszystkimi kanałami rozliczana w jednym miejscu. Zautomatyzowany proces wystawiania faktur i paragonów. Zintegrowany system magazynowy.
System spełnia wymogi dotyczące zabezpieczenia przed utraceniem danych osobowych lub ich wypłynięciem do osób nieuprawnionych.

Integracje online

Wybierz program wFirma, który dzięki licznym integracjom online daje szerokie możliwości dla Twojej firmy.

Rozpocznij
Bulb

Wsparcie, gdy tego potrzebujesz

Poradnik przedsiębiorcy

Na łamach Poradnika Przedsiębiorcy piszemy dla 3 milionów użytkowników miesięcznie - księgowych, przedsiębiorców, właścicieli biur rachunkowych.

Zajrzyj do Poradnika
Poradnik

Dopiero zaczynasz?
Mamy coś na start dla Ciebie:

Pierwsze kroki w wFirma
Wprowadzenie
Poznaj najważniejsze funkcje wFirmy
Wprowadzenie
Biura rachunkowe

Chcesz samodzielnie wystawiać faktury bez limitów, a księgowość pozostawić biurom rachunkowym?

Zobacz wizytówki ponad 500 biur rachunkowych z całej Polski

Zobacz biura