Nowy wygląd i nie tylko

W przeprowadzonej dzisiaj aktualizacji światło dzienne ujrzała nowa wersja serwisu do wystawiania faktur i księgowości online wFirma.pl. Wraz z całkowicie nową szatą graficzną, pojawiła się znaczna ilość nnowych funkcji.

Z większych zmian można wymienić zbiorczy terminarz. W terminarzu oprócz zwykłych terminów, będą pojawiały się terminy cykliczne oraz terminy płatności nierozliczonych faktur sprzedaży i zakupu. Kolejne nowe funkcjonalności to możliwość drukowania duplikatów faktur, mikro faktura - nowy szablon faktury, możliwość poprawienia kwoty podatku VAT przy księgowaniu faktury zakupowych.

Znaczna liczba użytkowników skarżyła się na to, że część faktur wysyłanych z naszego serwisu nie dochodzi do adresatów, ze względu na filtry antyspamowe. W związku z tym wprowadziliśmy możliwość skonfigurowania połączenia do swojego serwera SMTP, z którego będą wysyłane faktury i potwierdzenia do Państwa klientów.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej