Integracja ze sklepem internetowym CS-Cart

Rozwijaj swoją sprzedaż w Internecie, prowadząc e-sklep. Sprawnie zarządzaj swoim przedsiębiorstwem dzięki narzędziom informatycznym ułatwiających prowadzenie firmy.

Czym jest CS-Cart?

CS Cart

CS-Cart to oprogramowanie służące do zakładania i prowadzenia sklepu internetowego. CS-Cart znany jest w środowisku międzynarodowym - w tym systemie postawiono już 35 tys. sklepów internetowych.

Niewątpliwą zaletą programu jest duża elastyczność w zakresie dostosowana sklepu od własnych wymagań i potrzeb. Z poziomu panelu administracyjnego można rozwiązać wiele problemów dotyczących wyglądu sklepu i jego funkcji.

Instalacja systemu i uruchomienie sklepu są stosunkowo proste i szybkie. Skrypt CS-Cart posiada kilka niewątpliwych zalet, jakimi są wielojęzyczność, możliwość zarządzania wieloma e-sklepami z jednego panelu administracyjnego czy dostosowanie do optymalizacji SEO.

Zalety oprogramowania e-commerce CS-Cart

Wiele sklepów w jednym panelu

Wiele sklepów w jednym panelu

CS-Cart pozwala zakładać, a następnie prowadzić wiele różnych sklepów internetowych z jednego panelu administracyjnego. Takie rozwiązanie to duże ułatwienie dla firm specjalizujących się w e-commerce i prowadzących rozbudowany e-handel.

Zautomatyzowana kontrola stanów magazynowych

Zautomatyzowana kontrola stanów magazynowych

System zawiadamia w wiadomości e-mail w przypadku zmian stanów magazynowych w związku ze zmianami statusu zamówienia (zamówienie opłacone, anulowane, zwrócone itd.).

Program partnerski

Program partnerski

Oprogramowanie dostosowane jest do uruchomienia w pełni funkcjonalnego programu partnerskiego pozwalającego promować produkty sklepu w sieci swoich partnerów.

Wielojęzyczność

Wielojęzyczność

CS-Cart przetłumaczony został na 13 języków. Jeśli to za mało, istnieje możliwość własnego zdefiniowania języka, waluty oraz ustawień regionalnych.

Przykładowe sklepy internetowe oparte na CS Cart

CS Cart jest międzynarodową platformą e-commerce, na której postawiono ponad 35 tys. sklepów. Poniżej grafiki kilku przykładowych realizacji na polskim rynku.

CS Cart screens

Zobacz także: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-ze-sklepami-internetowymi

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  (...) Ogólnie, system wygląda na dopracowany i mam nadzieję, że będzie sie rozwijać.

  Paweł
 • 3.png

  Dla mnie pozytywne jest to, że poprzez kontakt na forum ma się realny wpływ na zmiany programu.

  no profit
 • avatar.png

  Najważniejsza cecha to możliwość swobodnego wyeksportowania zgromadzonych danych. Jeżeli coś mi się nie spodoba, będę mógł spokojnie przenieść dane…

  tlumacz-przysiegly.com

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej