Integracja ze sklepem internetowym CS-Cart

Rozwijaj swoją sprzedaż w Internecie, prowadząc e-sklep. Sprawnie zarządzaj swoim przedsiębiorstwem dzięki narzędziom informatycznym ułatwiających prowadzenie firmy.

Czym jest CS-Cart?

CS Cart

CS-Cart to oprogramowanie służące do zakładania i prowadzenia sklepu internetowego. CS-Cart znany jest w środowisku międzynarodowym - w tym systemie postawiono już 35 tys. sklepów internetowych.

Niewątpliwą zaletą programu jest duża elastyczność w zakresie dostosowana sklepu od własnych wymagań i potrzeb. Z poziomu panelu administracyjnego można rozwiązać wiele problemów dotyczących wyglądu sklepu i jego funkcji.

Instalacja systemu i uruchomienie sklepu są stosunkowo proste i szybkie. Skrypt CS-Cart posiada kilka niewątpliwych zalet, jakimi są wielojęzyczność, możliwość zarządzania wieloma e-sklepami z jednego panelu administracyjnego czy dostosowanie do optymalizacji SEO.

Zalety oprogramowania e-commerce CS-Cart

Wiele sklepów w jednym panelu

Wiele sklepów w jednym panelu

CS-Cart pozwala zakładać, a następnie prowadzić wiele różnych sklepów internetowych z jednego panelu administracyjnego. Takie rozwiązanie to duże ułatwienie dla firm specjalizujących się w e-commerce i prowadzących rozbudowany e-handel.

Zautomatyzowana kontrola stanów magazynowych

Zautomatyzowana kontrola stanów magazynowych

System zawiadamia w wiadomości e-mail w przypadku zmian stanów magazynowych w związku ze zmianami statusu zamówienia (zamówienie opłacone, anulowane, zwrócone itd.).

Program partnerski

Program partnerski

Oprogramowanie dostosowane jest do uruchomienia w pełni funkcjonalnego programu partnerskiego pozwalającego promować produkty sklepu w sieci swoich partnerów.

Wielojęzyczność

Wielojęzyczność

CS-Cart przetłumaczony został na 13 języków. Jeśli to za mało, istnieje możliwość własnego zdefiniowania języka, waluty oraz ustawień regionalnych.

Przykładowe sklepy internetowe oparte na CS Cart

CS Cart jest międzynarodową platformą e-commerce, na której postawiono ponad 35 tys. sklepów. Poniżej grafiki kilku przykładowych realizacji na polskim rynku.

CS Cart screens

Zobacz także: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-ze-sklepami-internetowymi

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz