Integracja ze sklepem internetowym Gekosale

Prowadź swój sklep internetowy tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Korzystaj z systemów do zarządzania e-commerce. Kieruj firmą sprawniej dzięki oprogramowania dostępnego na platformie wFirma.pl.

Czym jest Gekosale?

allegro.pl

Platforma do e-commerce Gekosale powstała w 2009 roku i od tamtej pory jest stale rozwijana. W latach 2012-2014 prace nad Gekosale doprowadziły do zmiany silnika programu, a właściciele systemu powzięli decyzję o zmianie nazwy systemu na WellCommerce.
Pierwotne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego Gekosale oparte zostało na rozwiązaniach Open Source i jest dostępne za darmo dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

Skrypt przeznaczony jest dla mikro, małych oraz średnich firm, a jego niewątpliwą zaletą są polskie korzenie. Oprogramowanie stworzone zostało przez zespół polskich programistów, dlatego przystosowane jest do polskiego rynku - szczególnie w zakresie faktur, rozliczeń podatkowych oraz języka.
Jak każdy darmowy system posiada zarówno darmowe, jak i płatne moduły pozwalające rozbudowywać funkcje sklepu i dostosowywać go do indywidualnych potrzeb właściciela sklepu.
Po więcej aktualnych informacji na temat nowej odsłony systemu odsyłamy na stronę naszego serwisu dotyczącą WellCommerce.

Przykłady wdrożeń sklepów internetowych opartych na skrypcie Gekosale

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje e­sklepów postawionych w oparciu o oprogramowanie Gekosale.

Gekosale screens

Zobacz także: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-ze-sklepami-internetowymi

Poznaj opinie naszych klientów

 • avatar.png

  W ciągu kilku godzin wprowadziłem wszystkie moje dokumenty WNT, koszty, środki trwałe... (szybko i bezboleśnie), deklaracje wyglądają ok - ogólnie …

  początkujący przedsiębiorca
 • avatar.png

  Jak na razie system mi się podoba. Wcale nie uważam żeby był skomplikowany: moim zdaniem jest bardziej intuicyjny niż inne podobne systemy, którym …

  Paweł
 • avatar.png

  Moja firma działa od ok 1,5 miesiąca, od tej pory staram się uporać z kwestiami fakturowo-księgowymi. Przetestowałem już 3 różne programy oraz dwa…

  początkujący przedsiębiorca

dołącz do nas

Dołącz do zadowolonych klientów księgowości online

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej