Integracja ze sklepem internetowym Gekosale

Prowadź swój sklep internetowy tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Korzystaj z systemów do zarządzania e-commerce. Kieruj firmą sprawniej dzięki oprogramowania dostępnego na platformie wFirma.pl.

Czym jest Gekosale?

allegro.pl

Platforma do e-commerce Gekosale powstała w 2009 roku i od tamtej pory jest stale rozwijana. W latach 2012-2014 prace nad Gekosale doprowadziły do zmiany silnika programu, a właściciele systemu powzięli decyzję o zmianie nazwy systemu na WellCommerce.
Pierwotne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego Gekosale oparte zostało na rozwiązaniach Open Source i jest dostępne za darmo dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

Skrypt przeznaczony jest dla mikro, małych oraz średnich firm, a jego niewątpliwą zaletą są polskie korzenie. Oprogramowanie stworzone zostało przez zespół polskich programistów, dlatego przystosowane jest do polskiego rynku - szczególnie w zakresie faktur, rozliczeń podatkowych oraz języka.
Jak każdy darmowy system posiada zarówno darmowe, jak i płatne moduły pozwalające rozbudowywać funkcje sklepu i dostosowywać go do indywidualnych potrzeb właściciela sklepu.
Po więcej aktualnych informacji na temat nowej odsłony systemu odsyłamy na stronę naszego serwisu dotyczącą WellCommerce.

Przykłady wdrożeń sklepów internetowych opartych na skrypcie Gekosale

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje e­sklepów postawionych w oparciu o oprogramowanie Gekosale.

Gekosale screens

Zobacz także: https://pomoc.wfirma.pl/-integracja-ze-sklepami-internetowymi

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz