Biura Rachunkowe Arrow ANFINITY
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

ANFINITY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Adres

85-189 Bydgoszcz
Czas pracy sobota, niedziela
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
85-189 Bydgoszcz
Pokaż mapę
Godziny pracy sobota, niedziela
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

Terminy VAT, JPK, PIT, CIT, ZUS DRA to dla Ciebie czarna magia?

Szukasz księgowej do rozliczenia podatków Twojej firmy?

Nie wiesz jak rozliczyć JPK_VAT? Nie wiesz co przyniesie Nowy Ład?

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się jakie masz obowiązki względem ZUS?

Powierz prowadzenie ksiąg księgowych Biuru rachunkowemu Anfinity, a otrzymasz gwarancję jakości wykonywanych przez nas usług. Posiadamy wymagane kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie.

Obsługujemy klientów stacjonarnie lub możesz wybrać biuro rachunkowe online. Korzystamy z nowoczesnych systemów przeglądarkowych, aby zapewnić sprawną obsługę.  

Biuro rachunkowe Anfinity posiada certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Jak czytamy na jego stronach „Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki."

Biuro rachunkowe Anfinity posiada ubezpieczenie OC. Co to oznacza dla klienta? Biuro rachunkowe Anfinity dokłada wszelkich starań i stale uaktualnia swoją wiedzę na szkoleniach. Jednak, gdyby zdarzył się błąd w Twoich rozliczeniach, OC daje gwarancję zwrotu kosztów pomyłki. Posiadamy dodatkowe OC poza tym obowiązkowym wynikającym z ustawy.

 

Prowadzimy również konsultacja biznesowe, księgowe lub w zakresie działalności nierejestrowanej.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 7 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć