Biura Rachunkowe Arrow CONCEPT Magdalena Kasprzyk-Czaja
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

CONCEPT Magdalena Kasprzyk-Czaja

Lubliniec, śląskie
Adres
ul. Jaskółcza 11
42-700 Lubliniec
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 42268/2010
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 4 lat.
Adres
ul. Jaskółcza 11 42-700 Lubliniec
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

Nazywam się Magdalena Kasprzyk-Czaja. Od roku 2006 moja ścieżka zawodowa wiążę się z rachunkowością i finansami.

Rachunkowość to moja pasja, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem, ciągłym podnoszeniem kwalifikacji i aktualizowaniem wiedzy, pozwala mi zaoferować usługi prowadzenia księgowości na najwyższym poziomie.

Moje kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty. Jednak najważniejszymi poświadczeniami zdobytych przeze mnie kwalifikacji jest Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 42268/2010 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg oraz dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie „Rachunkowości i podatków w zarządzaniu jednostkami gospodarczymi".

Specjalizuję się także w kadrach, płacach i ubezpieczeniach społecznych.

Nad bezpieczeństwem moich klientów czuwa ubezpieczenie PZU od odpowiedzialności cywilnej OC w zakresie prowadzonej przez moje biuro działalności.

Przy współpracy z klientami najbardziej cenię sobie wzajemny szacunek i zaufanie, miłą atmosferę, uczciwość oraz otwartość.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Uwielbiam czytać książki i podróżować.

Zapraszam Cie do kontaktu ze mną!

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 11 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

NEX Biuro Rachunkowe
Katowice, śląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
NEX Biuro Rachunkowe

POLECANY I SPRAWDZONY PARTNER WFIRMA. Masz firmę? Pora na księgowość z wFirmą i NEX. Z naszą księgowością nie płacisz za dostęp do wFirmy - 0 zł.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć