Biura Rachunkowe Arrow Lib5 Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Lib5 Sp. z o. o.

Adres
ul. ul. Gabriela Narutowicza 58/60/3
97-300 Piotrków Trybunalski
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 08:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Adres
ul. ul. Gabriela Narutowicza 58/60/3 97-300 Piotrków Trybunalski
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
godz. 08:00-18:00
Kilka słów o nas

Firma LIB5 Sp. z o. o. to renomowany partner biznesowy, który od ponad trzech dekad dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów informatycznych, ze szczególnym naciskiem na wdrażanie i obsługę programów magazynowych, księgowych i kadrowych.

 

Jako firma, skupiamy się na zapewnieniu klientom kompleksowej pomocy w zakresie optymalizacji procesów biznesowych.

 

Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i małymi przedsiębiorstwami, zapewniając im kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy nie tylko posiadają głęboką wiedzę techniczną, ale także doskonałe umiejętności komunikacyjne, co pozwala nam skutecznie współpracować z klientami na każdym poziomie organizacyjnym.

 

Naszym celem jest nie tylko zapewnienie klientom najwyższej jakości usług, ale także wspieranie ich w osiągnięciu sukcesu biznesowego. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania były nie tylko skuteczne, ale także innowacyjne i zgodne z najnowszymi trendami w branży.

 

Firma LIB5 Sp. z o. o. to partner, na którego zawsze można liczyć, gdy potrzebne jest profesjonalne wsparcie w zakresie systemów informatycznych. Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Państwem, aby wspólnie osiągnąć sukces.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 8 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma ”Select@” prowadzi księgowość dla różnych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć