Biura Rachunkowe Arrow MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. WŁODARZEWSKA 12/18
02-384 Warszawa
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 65141/2014, 67089/2014
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

Polisa nr LHC2394200

Pracujemy w systemie wFirma od 8 lat.
Adres
ul. WŁODARZEWSKA 12/18 02-384 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-17:00
Kilka słów o nas

MARWIKA – Twoje biuro rachunkowe (nie tylko) on-line

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, z pracy do domu, z domu do pracy. Czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

 

Dlatego też z naszego  biura rachunkowego MARWIKA możesz korzystać nie tylko w tradycyjny sposób, przychodząc, składając dokumenty. Wszystko możemy załatwiać on-line, przy wykorzystaniu internetu! Wystarczy skorzystać z usług naszego partnera i zarejestrować się na stronie marwika.pl/biuro-online/ lub mb24.pl

Jeśli wolisz jednak kontakt interpersonalny, to także nie stanowi dla nas problemu: świadczymy nasze usługi księgowe i kadrowo-płacowe na terenie Warszawy i okolic.

Dokumenty możesz więc dostarczyć w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada: w formie papierowej lub elektronicznej.

Nasze usługi:

 • Księgowość - wszystkie przewidziane prawnie formy rozliczeń od Karty Podatkowej do Ksiąg Handlowych
 • Kadry i Płace - pełna opieka od zatrudnienia do wystawienia Świadectwa Pracy
 • Inne - pomoc w założeniu firmy (wszystkie formy  prowadzenia działalności gospodarczej), sprawozdania US, KRS, ZUS, GUS, sprzedaż spółek...

Dlaczego MARWIKA?

Biuro rachunkowe MARWIKA już od 2004 roku świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, systemu podatkowego i prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych pozwalają nam zaoferować kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe niezależnie od wielkości podmiotu gospodarczego oraz sposobu prowadzenia rachunkowości.

Cechuje nas przede wszystkim rzetelność i dokładność. Od zawsze naszym celem była, jest i będzie najwyższa jakość świadczonych usług. Przepisy prawa podatkowego oraz rachunkowości nie mają przed nami żadnych tajemnic!

Możesz nam zaufać! Same za siebie mówią o tym nasze kwalifikacje, potwierdzone przez Certyfikaty Księgowe wydane przez Ministerstwo Finansów. Zaświadczają  o naszej wiedzy oraz umiejętności stosowania przepisów o rachunkowości, prawa podatkowego,  prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dokumentami tymi mogą wylegitymować się wszyscy członkowie zarządu Spółki.

W momencie, w którym powierzysz nam prowadzenie za siebie spraw księgowych i sprawozdawczych, możesz głęboko odetchnąć. Dajemy Ci komfort, możliwość rozwijania w spokoju własnej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

marwika.pl/kontakt/

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

NAJLEPSZY PARTNER W TWOIM BIZNESIE. Współpracujemy online z podmiotami z całej Polski.                      

Usługi Księgowe i Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Rozliczenia podatków zagranicznych

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć