Biura Rachunkowe Arrow MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. WŁODARZEWSKA 12/18 02-384 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-17:00
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 65141/2014, 67089/2014
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

Polisa nr LHC2394200

Pracujemy w systemie wFirma od 6 lat.
Adres
ul. WŁODARZEWSKA 12/18 02-384 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 07:00-17:00
Zadzwoń
Kilka słów o nas

MARWIKA – Twoje biuro rachunkowe (nie tylko) on-line

 

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, z pracy do domu, z domu do pracy. Czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

 

Dlatego też z naszego  biura rachunkowego MARWIKA możesz korzystać nie tylko w tradycyjny sposób, przychodząc, składając dokumenty. Wszystko możemy załatwiać on-line, przy wykorzystaniu internetu! Wystarczy skorzystać z usług naszego partnera i zarejestrować się na stronie marwika.pl/biuro-online/ lub mb24.pl

Jeśli wolisz jednak kontakt interpersonalny, to także nie stanowi dla nas problemu: świadczymy nasze usługi księgowe i kadrowo-płacowe na terenie Warszawy, Radomia i okolic.

Dokumenty możesz więc dostarczyć w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada: w formie papierowej lub elektronicznej.

Nasze usługi:

 • Księgowość - wszystkie przewidziane prawnie formy rozliczeń od Karty Podatkowej do Ksiąg Handlowych
 • Kadry i Płace - pełna opieka od zatrudnienia do wystawienia Świadectwa Pracy
 • Inne - pomoc w założeniu firmy (wszystkie formy  prowadzenia działalności gospodarczej), sprawozdania US, KRS, ZUS, GUS, sprzedaż spółek...

Ponadto oferujemy naszym klientom usługę Wirtualnego Biura, dając im możliwość rejestracji firmy w Warszawie lub w Radomiu. Do dyspozycji pozostawiamy także przygotowane i wyposażone pomieszczenie biurowe.

Dlaczego MARWIKA?

Biuro rachunkowe MARWIKA już od 2004 roku świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, systemu podatkowego i prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych pozwalają nam zaoferować kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe niezależnie od wielkości podmiotu gospodarczego oraz sposobu prowadzenia rachunkowości.

Cechuje nas przede wszystkim rzetelność i dokładność. Od zawsze naszym celem była, jest i będzie najwyższa jakość świadczonych usług. Przepisy prawa podatkowego oraz rachunkowości nie mają przed nami żadnych tajemnic!

Możesz nam zaufać! Same za siebie mówią o tym nasze kwalifikacje, potwierdzone przez Certyfikaty Księgowe wydane przez Ministerstwo Finansów. Zaświadczają  o naszej wiedzy oraz umiejętności stosowania przepisów o rachunkowości, prawa podatkowego,  prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dokumentami tymi mogą wylegitymować się wszyscy członkowie zarządu Spółki.

W momencie, w którym powierzysz nam prowadzenie za siebie spraw księgowych i sprawozdawczych, możesz głęboko odetchnąć. Dajemy Ci komfort, możliwość rozwijania w spokoju własnej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

marwika.pl/kontakt/

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
Siemianowice Śląskie, śląskie
wFirma od 4 lat
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Dzień dobry, Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym

”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 4 lat
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć