Dlaczego wFirma.pl?

Jesteś przedsiębiorcą? Masz własną firmę?

System wFirma.pl oferuje niezbędne narzędzia do prowadzenia własnej działalności, nie bez przyczyny zaskarbiliśmy sobie uznanie i szacunek wielu użytkowników sieci.

Księgowość internetowa

To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wykorzystuje możliwości, jakie daje Internet, czego nie uwzględnia tradycyjne oprogramowanie.

Pomoc ekspertów

Nasz serwis wspierają eksperci z dziedziny prawa gospodarczego i księgowości, a także programowania i rozwoju oraz innych zagadnień technicznych, którzy bez wysiłku pomogą rozwiązać każdy problem.

Fakturowanie

Przedsiębiorca w jednym miejscu może wystawić fakturę, wysłać ją pocztą lub w formie elektronicznej, kontrolować płatności, a niezapłacone faktury przesłać do windykacji. To idealne narzędzie dla ciebie.

Magazyn

To narzędzie oferuje m.in. rezerwacje i zamówienia do dostawców, wsparcie wielu magazynów i tworzenie wszystkich dokumentów magazynowych w połączeniu z dokumentami zakupu i sprzedaży.

System CRM

Customer Relationship Management to narzędzie, które służy do zarządzania relacjami z kontrahentami. Pozwala gromadzić informacje o kliencie oraz w prosty sposób z nich korzystać.

Kadry i płace

Aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób sporządzić wszelkiego rodzaju umowy, a także rozliczyć je z pracownikiem oraz z instytucjami takimi jak ZUS czy Skarb Państwa. Całe twoje kadry w jednym miejscu.

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej
Jak przechowywać e-akta osobowe?
Wiele wskazuje na to, że coraz bliżej jest do momentu, kiedy dokumentacja pracownicza będzie prowadzona i przechowywana w wersji elektronicznej. Czy przedsiębiorcy wiedzą jak przechowywać e-akta osobowe, aby dane w nich zawarte były bezpieczne? Sprawdź!
Czytaj dalej
Powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT
Coraz większa grupa podatników ma obowiązek składania comiesięcznych plików JPK_VAT. Dowiedz się, jakie konsekwencje powoduje otrzymanie powiadomienia o niezgodnościach w JPK_VAT i czy jest ono jednoznaczne z nałożeniem kary na podatnika!
Czytaj dalej