Dlaczego wFirma.pl?

Jesteś przedsiębiorcą? Masz własną firmę?

System wFirma.pl oferuje niezbędne narzędzia do prowadzenia własnej działalności, nie bez przyczyny zaskarbiliśmy sobie uznanie i szacunek wielu użytkowników sieci.

Księgowość internetowa

To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wykorzystuje możliwości, jakie daje Internet, czego nie uwzględnia tradycyjne oprogramowanie.

Pomoc ekspertów

Nasz serwis wspierają eksperci z dziedziny prawa gospodarczego i księgowości, a także programowania i rozwoju oraz innych zagadnień technicznych, którzy bez wysiłku pomogą rozwiązać każdy problem.

Fakturowanie

Przedsiębiorca w jednym miejscu może wystawić fakturę, wysłać ją pocztą lub w formie elektronicznej, kontrolować płatności, a niezapłacone faktury przesłać do windykacji. To idealne narzędzie dla ciebie.

Magazyn

To narzędzie oferuje m.in. rezerwacje i zamówienia do dostawców, wsparcie wielu magazynów i tworzenie wszystkich dokumentów magazynowych w połączeniu z dokumentami zakupu i sprzedaży.

System CRM

Customer Relationship Management to narzędzie, które służy do zarządzania relacjami z kontrahentami. Pozwala gromadzić informacje o kliencie oraz w prosty sposób z nich korzystać.

Kadry i płace

Aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób sporządzić wszelkiego rodzaju umowy, a także rozliczyć je z pracownikiem oraz z instytucjami takimi jak ZUS czy Skarb Państwa. Całe twoje kadry w jednym miejscu.