Program kadry i płace dla biur rachunkowych

Wszystko, co niezbędne dla biur rachunkowych

Wypróbuj za darmo
Program kadry i płace dla biur rachunkowych

Możliwości systemu kadrowo płacowego dla biur rachunkowych

Wszystkie niezbędne narzędzia i informacje kadrowe w jednym miejscu. Funkcje, które pozwalają na sprawne prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy.
W systemie wygenerujesz i wyślesz bezpośrednio deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe za siebie i pracowników w ramach integracji. Integracja systemu z PUE ZUS.
Sprawne tworzenie list płac online. Moduł umożliwia rozliczanie umów cywilnoprawnych, organów zarządzających oraz dywidend. W systemie rozliczysz także wynagrodzenia cudzoziemców rezydentów.
System do zarządzania aktami osobowymi, połączony z aktywnym terminarzem i tworzeniem zadań. Dokumenty podpiszesz kwalifikowanym elektronicznym podpisem w chmurze.
Dzięki integracji z ZUS PUE i e-ZUS z łatwością stworzysz i prześlesz deklaracje zgłoszeniowe oraz rozliczeniowe. System umożliwia szybki import e-zwolnień lekarskich.
Poznaj
więcej funkcji
programu kadrowego

Funkcje oprogramowania kadrowego dla biur rachunkowych

Funkcje oprogramowania kadrowego dla biur rachunkowych
Generator umów

System posiada narzędzie do tworzenia umów o pracę, zlecenie, o dzieło. Na podstawie zgromadzonych danych pozyskanych podczas procesu zatrudniania.

Ewidencja czasu pracy

Program generuje ewidencję czasu pracy. Ma ona bezpośredni wpływ na wysokość wynagrodzenia oraz świadczeń związanych z pracą.

Panel e-Pracownik

Dzięki wprowadzeniu panelu e-Pracownik do firmy komunikacja między przedsiębiorcą oraz kadrowym, a pracownikiem jest łatwiejsza. Panel pozwala na udostępnianie dokumentów, deklaracji grafiku oraz umów.

Listy płac

Program nalicza wynagrodzenia dla pracowników wraz z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących składników wynagrodzenia, ze wskazaniem składek płaconych zarówno przez pracodawcę jak i pracownika.

Rozliczanie umów cywilnoprawnych

System tworzy i rozlicza wszelkiego rodzaju umowy cywilnoprawne. W tym umowy zlecenia, generuje do nich rachunki monitorując minimalne kwoty godzinowe.

Rozliczanie PPK

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) są finansowane zarówno przez pracownika, pracodawcę. Oprogramowanie pozwala wypełnić ten obowiązek.

Rozliczanie cudzoziemców

W systemie istnieje możliwość rozliczania pracowników, którzy nie są obywatelami Polski i nie posiadają certyfikatu rezydencji. Dzięki temu będzie możliwe naliczenie dla nich podatku zryczałtowanego oraz sporządzenia zeznań rocznych.

Dokumentacja do ZUS

Program posiada w pełni zastępujący Płatnika moduł w którym nie tylko w prosty sposób sporządzisz odpowiednie deklaracje ZUS, ale i przekażesz je bezpośrednio do ZUS za wszystkich klientów jednocześnie!

Rekrutacja

W serwisie pracodawca może wygenerować ogłoszenie o pracę publikując je w największych portalach w Polsce. Pobierać CV jak i prowadzić rekrutację pracowników.

…a dodatkowo brak ograniczeń w ilości zadawanych pytań ekspertom!

Zapewniamy regularne aktualizacje systemu, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów i są zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo korzystania z serwisu, nad którym nieustannie czuwają eksperci z zakresu prawa.
Ewa Szpytko-Waszczyszyn Dyrektor Działu Prawnego Podpis eksperta wfirma
Ekspert wfirma Ewa Szpytko-Waszczyszyn