Zalety systemu

Serwis wFirma.pl nie bez przyczyny zaskarbił  sobie uznanie i szacunek wielu użytkowników sieci. Do teraz przekonuje do siebie takimi argumentami jak:

 • oszczędność czasu
  Program jest tak skonstruowany, aby automatycznie wykonywał bądź ułatwiał realizacje określonych zadań. Możliwe jest wykonywanie tych samych poleceń z różnych pozycji w programie, dzięki czemu nie dekoncentrujemy się szukając umiejscowienia danej opcji.
 • oszczędność pieniędzy
  Koszty prowadzenia działalności można bez wątpienia pomniejszyć o koszty usług księgowych, oprogramowania i jego aktualizacji
 • dostęp do programu
  To przedsiębiorca decyduje kiedy chce pracować na programie, nie ogranicza go ani czas ani miejsce. Jeżeli tylko dysponuje dostępem do Internetu  może zająć się sprawami firmy nawet na urlopie za granicą.
 • dostęp do danych
  W każdej chwili można zobaczyć jak kształtują się nasze przychody i koszty na przestrzeni miesięcy, jaki dochód osiągnęła firma czy ile zapłaciliśmy podatku. Wszystko to bez pracochłonnego  wertowania segregatorów  z dokumentami czy tworzenia zestawień w Excelu. Jednym kliknięciem myszki mamy dostęp do wykresów i tabel obrazujących sytuacje finansową firmy, co pozwala na efektywniejsze gospodarowanie finansami i mobilizuje do sukcesywniejszego działania.
 • uniwersalność oprogramowania
  wFirma.pl jest zbiorem wszystkich dostępnych na rynku online narzędzi finansowo-księgowych. Oprogramowanie nie traci na wartości, gdyż jego aktualizacja odbywa się online
 • samodzielność
  Czynności sprawiające przedsiębiorcom najwięcej problemów, z powodu których nawet nie myśleliby  o samodzielnym prowadzeniu księgowości, są rozwiązywane przez sztab specjalistów, dzięki którym wykonane działania nie sprawiają trudności i przynoszą dużą satysfakcję.
  Jesteś tylko Ty i Twoja Firma – bez ingerencji osób trzecich, przecieku poufnych informacji czy wglądu niepowołanych osób w finanse firmy
 • dobra organizacja pracy
  Wszystkie czynności wykonywane w programie są zapisywane i grupowane w taki sposób aby przekazywały jak najwięcej informacji, umożliwiały realizację różnorodnych opcji, usprawniały dalsze działania, podnosiły standard pracy
 • aktualność oprogramowania
  Współpracujące z wFirma.pl biuro rachunkowe ABR Finanse czuwa nad tym, aby oprogramowanie było stale aktualizowane i zgodne z wciąż zmieniającymi się przepisami w prawie podatkowym.
 • jasna i przejrzysta konstrukcja programu
  Poruszanie się po programie jest łatwe dzięki prostej konstrukcji  i nieskomplikowanym opcjom. Obszerne teksty pomocy sprawiają, że wykonywane operacje nie pozostają bez uzasadnienia
 • aktywne uczestnictwo w tworzeniu programu
  Jeśli podczas pracy w programie brakuje Ci narzędzia, które usprawniłoby twoją pracę możesz zaproponować jego stworzenie na forum wfirmy. Twórcy systemu są otwarci na sugestie użytkowników i często uwzględniają je w ulepszaniu oprogramowania.
 • pomoc techniczna
  W przypadku gdy informacje w serwisie nie wystarczają na rozwiązanie problemu, twórcy systemu służą pomocą w sprawach technicznych

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej