Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe Kamila Grynia
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe Kamila Grynia

Bolewice, wielkopolskie
Adres
ul. ul. Leśna 7A 64-305 Bolewice
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Adres
ul. ul. Leśna 7A 64-305 Bolewice
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Zadzwoń
Kilka słów o nas

W naszym biurze rachunkowym oferujemy szeroki wachlarz usług, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się łatwiejsze. Zapewniamy szczegółową i dokładną dokumentację księgowo-finansową. Naszym celem jest usunięcie wszelkich nerwów, które mogą Państwo odczuwać w związku z prowadzeniem firmy. Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to przyjść na wstępną konsultację, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i dowiemy się, czego dokładnie Państwo oczekują od współpracy z naszym zespołem.  
W ofercie znajdują się takie usługi jak: książka przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rozliczenie podatku od towarów i usług, deklaracje zgłoszeniowe ZUS, środki trwałe w firmie, raporty JPK, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń, rozliczenia PIT, obsługa kadrowo-płacowa, pomoc w otwarciu działalności gospodarczej, obsługa PFRON.

Zapraszam do współpracy
Kamila Grynia

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC Doradca podatkowy
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro Rachunkowe pracuje od 1993 roku na rynku, firma rodzinna - łączymy doświadczenie z otwartością na

CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 6 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć