Biura Rachunkowe Arrow Internetowe Biuro Rachunkowe TaxRJ Sp. Z o.o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Internetowe Biuro Rachunkowe TaxRJ Sp. Z o.o.

Kielce, świętokrzyskie
Adres
ul. ul. Piekoszowska 41/74 25-735 Kielce
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 5 lat.
Adres
ul. ul. Piekoszowska 41/74 25-735 Kielce
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Internetowe Biuro Rachunkowe TaxRJ specjalizuje się w obsłudze klientów ceniących sobie dostęp do nowoczesnych narzędzi telekomunikacyjnych. Możesz skontaktować się z nami poprzez telefon, mail,skype. Dzięki naszym usługom uzyskujesz 24 h dostęp do swojego konta poprzez komputer, tablet oraz telefon, wystarczy tylko aktywny dostęp do internetu.Współpracując z nami otrzymasz najlepszy system do wystawiania faktur online, możesz wystawiać faktury w różnych walutach, językach,automatyczne wystawianie comiesięcznych faktur dla wybranych klientów, szybki system kontroli płatności: Kasa/Bank, integracja z Allegro, e - commerce, w łatwy sposób rozliczysz kilometrówkę, monitorujesz wszystkie ważne informacje, stały dostęp do deklaracji i rozliczeń, kontrolujesz stany magazynowe, zamówienia do dostawców, analiza sprzedaży produktów, kontrolujesz koszty pracy i ewidencję czasu pracy, masz możliwość dodawać własne zadania, notatki, planować spotkania, możliwość programowania własnych analiz. Oprócz podstawowego zakresu usług wspieramy klientów prowadzących swój biznes przez Amazon, e- Bay. Oferta dotyczy również:

 • rejestracji do celów VAT w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Szwajcarii, Austrii, Francji, Włoszech, Hiszpanii
 • prowadzenie księgowości w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Szwajcarii, Austrii, Francji, Włoszech, Hiszpanii
 • Składanie wnisoków o Kindergeld 
 • Pomoc w składaniu wniosku Freistellungsbescheinigung
Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
Siemianowice Śląskie, śląskie
wFirma od 4 lat
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Dzień dobry, Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym

eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.   Serdecznie zapraszamy do współpracy.  

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć