Biura Rachunkowe Arrow Izabela Czaplewska Wyjaśniam Finanse
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Izabela Czaplewska Wyjaśniam Finanse

Starogard Gdański, pomorskie
Adres
ul. ul. Pomorska 11a/42 83-200 Starogard Gdański
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, wtorek, czwartek
godz. 09:00-16:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. ul. Pomorska 11a/42 83-200 Starogard Gdański
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, czwartek
godz. 09:00-16:00
Kilka słów o nas

Jak wygląda opieka księgowa?

·      Wyliczamy podatki, wprowadzamy dokumenty kosztowe (klient samodzielnie wystawia faktury sprzedażowe, my je weryfikujemy - lub dostarcza raport z kasy fiskalnej).

·      W ciągu miesiąca odpowiadamy na bieżące pytania i jesteśmy dostępni mailowo. U nas nie ma głupich pytań, jesteśmy tu dla Ciebie.

·      Współpraca odbywa się zdalnie - klient przesyła skany / zdjęcia dokumentów. Dokumenty do urzędów uzupełniamy na spotkaniach on-line z udostępnieniem ekranu.

·      Po podpisaniu stosownych upoważnień urzędy kontaktują się z naszym biurem.

 

Co zyskasz na współpracy z nami?

·      Pewność, że pracujesz z osobami, które trzymają rękę na pulsie i aktualizują swoją wiedzę.

·      Luz - nie oczekujemy od Ciebie znajomości przepisów księgowych. To my jesteśmy tu po to, by pomóc Ci je zrozumieć.

·      Spokój, że Twoja księgowość jest prowadzona prawidłowo, a biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC w razie błędów.

·      Dostęp do programu wFirma masz w cenie obsługi księgowej.

 

Sprawdź cennik TUTAJ.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 6 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć