Biura Rachunkowe Arrow Studio A7 sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Studio A7 sp. z o. o.

Gdańsk, pomorskie
Adres
ul. Hokejowa 19/15
80-180 Gdańsk
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 12:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Adres
ul. Hokejowa 19/15 80-180 Gdańsk
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 12:00-18:00
Kilka słów o nas

Studio A7 – Twoje wsparcie w nowoczesnej księgowości z wFirma.

W Studio A7 łączymy pasję z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT, aby wspierać rozwój małych firm poprzez nowoczesne technologie. Nasz zespół specjalistów, wykorzystując bogate doświadczenie w tworzeniu i implementacji efektywnych platform oraz aplikacji, oferuje kompleksowe usługi w zakresie wdrażania systemu księgowego wFirma. 

Doświadczenie zdobywaliśmy przez kilkanaście na bardzo różnych aplikacjach, plaftormach i systemach, od wielu lat pracujemy także z systemem wFirma, dzięki czemu możemy z czystym sumieniem go polecać i sprawnie wdrażać. Integrowaliśmy także wFirmę z branżą e-commerce / sklepami internetowymi, np. z Woocommerce. 

 

Co wyróżnia Studio A7?

 • Pełna integracja z wFirma: Zapewniamy płynne wdrożenie systemu księgowego wFirma, gwarantując, że docelowo Twoje operacje księgowe będą prowadzone sprawnie i bezproblemowo.
 • Podejście z Twoją firmą i procesami na pierwszym miejscu: Każda współpraca rozpoczyna się od zrozumienia specyfiki Twojej działalności, co pozwala nam dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.
 • Wsparcie, szkolenia i pomoc bieżąca: Oferujemy nie tylko instalację i konfigurację systemu, ale również szkolenia dla Twojego zespołu, zapewniając łatwe przejście do nowego systemu księgowego.
 • Optymalizacja procesów / procedur: Nasze doświadczenie w tworzeniu i integracji aplikacji biznesowych, a także praca na zaawansowanych systemach zarządzania projektami pozwala na zaoferowanie rozwiązań, które usprawnią Twoje procesy księgowe, oszczędzając czas i zasoby.
 • Integracje ze sklepami internetowymi / ecommerce, np. z Woocommerce, które projektujemy od podstaw.

W Studio A7 wierzymy, że zaawansowane technologie powinny być dostępne i zrozumiałe dla każdego przedsiębiorcy, a w szczególności małego biznesu, gdzie właściciel często musi radzić sobie z wyzwaniami sam. Wspólnie wykorzystajmy pełny potencjał cyfryzacji i automatyzacji w księgowości, jaki daje wFirma, by skupić się na tym, co najważniejsze – rozwijaniu swojego biznesu.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe - stacjonarnie i zdalnie.

MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
 MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, jednak czasem potrzebujemy także chwili oddechu. A my to w pełni rozumiemy!

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć