Program magazynowy

Dostosowany do handlu internetowego, zintegrowany z platformami e-commerce i marketplace.

Dzięki magazynowi online na bieżąco zoptymalizujesz przepływy towarów w oparciu o progi minimalne asortymentu. Ponadto system sam wygeneruje:

 • zamówienia u dostawców na podstawie rezerwacji klientów,
 • dokument przesyłki podając gabaryty przewoźnikowi,
 • wystawi aukcje i rozliczy transakcje zawarte na Allegro.

Posiada narzędzia do zarządzania małą produkcją oraz unikalną funkcję łączenia usług z towarami z zastosowaniem odpowiednich stawek VAT.

Zarządzanie wieloma magazynami online

Zarządzanie wieloma magazynami online

Z jednego miejsca zarządzaj wieloma magazynami równolegle. Bez limitu towarów i użytkowników. Generuj i wysyłaj wszystkie rodzaje dokumentów magazynowych, w tym PZ, PW, WZ, RW, MM.

Obsługa magazynowa sprzedaży produktów

Korzystaj z licznych ułatwień sprzedaży, w tym generatora i czytnika kodów kreskowych oraz znormalizowanych jednostek miar według Peppol. Szczególnie przydatnych przy wystawianiu ustrukturyzowanej faktury elektronicznej.

Wygodne zarządzanie gospodarką magazynową

Wygodne zarządzanie gospodarką magazynową

W naszym systemie znajdziesz między innymi takie funkcje jak scalanie i powielanie produktów, zarządzanie grupami cenowymi, generowanie i wysyłanie cenników. Remanent na konkretnie wybrany dzień.

Optymalizacja przepływów magazynowych

Twórz bezpieczne limity stanów magazynowych, skorzystaj z funkcji dropshipping w sprzedaży. Na podstawie rezerwacji towarów przez klientów wygenerujesz zamówienia dla swoich dostawców.

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją

Dzięki funkcji kompletacji stworzysz gotowy produkt z dowolnej liczby półproduktów. W prosty sposób połączysz wykonywane przez Ciebie usługi z towarami, tworząc nową jakość w celu zastosowania odmiennych stawek VAT.

Obsługa ciągłej sprzedaży

Wygenerujesz zbiorcze faktury na podstawie zestawienia wcześniej wystawionych dokumentów wydania towaru WZ i przyjęcia towaru z powrotem do magazynu PZ.

Zalety programu magazynowego

Program magazynowy – dla kogo?

Program magazynowy online to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących mobilnego i wygodnego narzędzia wspierającego sprzedaż i zarządzanie produkcją.

Program magazynowy – czy dam sobie radę?

Program magazynowy dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i intuicyjnej obsłudze jest prosty w użytkowaniu, jednak w razie pytań zarówno merytorycznych, jak i technicznych zapewniamy Ci pomoc naszych ekspertów.

Program magazynowy – co daje integracja z Allegro?

Dzięki integracji programu magazynowego z Allegro możesz automatycznie wystawić dokumenty sprzedażowe, dodać kontrahentów, a także szybko i wygodnie kontrolować swoje aukcje.

Jak działają szybkie płatności w programie magazynowym?

Wykorzystując opcję zapłaty Blue Media lub dołączając do wysłanych kontrahentom faktur sprzedaży linków do płatności, usprawnisz i przyspieszysz wpływ środków pieniężnych na konto.

Więcej niż jeden magazyn? Zarządzaj nimi jednocześnie w programie magazynowym!

Dzięki wykorzystaniu opcji tworzenia dodatkowego magazynu z poziomu jednego konta zarządzanie sprzedażą z kilku miejsc jednocześnie nie będzie już dla Ciebie problemem.

Czy program magazynowy pozwala na tworzenie kilku cenników?

Chcesz stworzyć osobny cennik dla klientów detalicznych i hurtowych? A może cennik w walucie obcej? Z naszym programem do fakturowania w chmurze to nic trudnego – wystarczy, że skorzystasz z funkcji tworzenia grupy cenowej!

Więcej funkcji systemu połączone z programem do fakturowania

 • Wygoda pracy

  Wygodę pracy

 • Mobilność

  Mobilność

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Rząd nie poprzestaje na obietnicach i raz za razem zasypuje nas nowymi propozycjami ułatwień dla osób prowadzących działalność. Tym razem padła propozycja 500+ dla firm. Na czym ma polegać ta ulga i do kogo jest skierowana? Przeczytaj!

W celu uszczelnienia systemu podatkowego Ministerstwo Finansów wprowadza tzw. Jednolity Plik Kontrolny. Czy wiesz, jaka jest struktura Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz kto jest zobligowany do jego składania? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

Bankowa księgowość online to jedna z dodatkowych usług oferowana przez banki, w ramach której bank opiekuje się księgowością użytkownika. Czy jednak jest to bezpieczne rozwiązanie? Czy usługa może zostać wycofana, a dane trwale utracone? Przeczytaj!