Program magazynowy

Dostosowany do handlu internetowego, zintegrowany z platformami e-commerce i marketplace.

Dzięki magazynowi online na bieżąco zoptymalizujesz przepływy towarów w oparciu o progi minimalne asortymentu. Ponadto system sam wygeneruje:

 • zamówienia u dostawców na podstawie rezerwacji klientów,
 • dokument przesyłki podając gabaryty przewoźnikowi,
 • wystawi aukcje i rozliczy transakcje zawarte na Allegro.

Posiada narzędzia do zarządzania małą produkcją oraz unikalną funkcję łączenia usług z towarami z zastosowaniem odpowiednich stawek VAT.

Zarządzanie wieloma magazynami online

Zarządzanie wieloma magazynami online

Z jednego miejsca zarządzaj wieloma magazynami równolegle. Bez limitu towarów i użytkowników. Generuj i wysyłaj wszystkie rodzaje dokumentów magazynowych, w tym PZ, PW, WZ, RW, MM.

Obsługa magazynowa sprzedaży produktów

Korzystaj z licznych ułatwień sprzedaży, w tym generatora i czytnika kodów kreskowych oraz znormalizowanych jednostek miar według Peppol. Szczególnie przydatnych przy wystawianiu ustrukturyzowanej faktury elektronicznej.

Wygodne zarządzanie gospodarką magazynową

Wygodne zarządzanie gospodarką magazynową

W naszym systemie znajdziesz między innymi takie funkcje jak scalanie i powielanie produktów, zarządzanie grupami cenowymi, generowanie i wysyłanie cenników. Remanent na konkretnie wybrany dzień.

Optymalizacja przepływów magazynowych

Twórz bezpieczne limity stanów magazynowych, skorzystaj z funkcji dropshipping w sprzedaży. Na podstawie rezerwacji towarów przez klientów wygenerujesz zamówienia dla swoich dostawców.

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją

Dzięki funkcji kompletacji stworzysz gotowy produkt z dowolnej liczby półproduktów. W prosty sposób połączysz wykonywane przez Ciebie usługi z towarami, tworząc nową jakość w celu zastosowania odmiennych stawek VAT.

Obsługa ciągłej sprzedaży

Wygenerujesz zbiorcze faktury na podstawie zestawienia wcześniej wystawionych dokumentów wydania towaru WZ i przyjęcia towaru z powrotem do magazynu PZ.

Zalety programu magazynowego

Program magazynowy – dla kogo?

Program magazynowy online to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących mobilnego i wygodnego narzędzia wspierającego sprzedaż i zarządzanie produkcją.

Program magazynowy – czy dam sobie radę?

Program magazynowy dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i intuicyjnej obsłudze jest prosty w użytkowaniu, jednak w razie pytań zarówno merytorycznych, jak i technicznych zapewniamy Ci pomoc naszych ekspertów.

Program magazynowy – co daje integracja z Allegro?

Dzięki integracji programu magazynowego z Allegro możesz automatycznie wystawić dokumenty sprzedażowe, dodać kontrahentów, a także szybko i wygodnie kontrolować swoje aukcje.

Jak działają szybkie płatności w programie magazynowym?

Wykorzystując opcję zapłaty Blue Media lub dołączając do wysłanych kontrahentom faktur sprzedaży linków do płatności, usprawnisz i przyspieszysz wpływ środków pieniężnych na konto.

Więcej niż jeden magazyn? Zarządzaj nimi jednocześnie w programie magazynowym!

Dzięki wykorzystaniu opcji tworzenia dodatkowego magazynu z poziomu jednego konta zarządzanie sprzedażą z kilku miejsc jednocześnie nie będzie już dla Ciebie problemem.

Czy program magazynowy pozwala na tworzenie kilku cenników?

Chcesz stworzyć osobny cennik dla klientów detalicznych i hurtowych? A może cennik w walucie obcej? Z naszym programem do fakturowania w chmurze to nic trudnego – wystarczy, że skorzystasz z funkcji tworzenia grupy cenowej!

Więcej funkcji systemu połączone z programem do fakturowania

 • Wygoda pracy

  Wygodę pracy

 • Mobilność

  Mobilność

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz