Program do kadr

Program wFirma.pl pozwala na prowadzenie kadr w małej i mikro firmie. Program do kadr naszego autorstwa daje możliwość prowadzenia rejestru umów, pracowników, generowanie list płac i rachunków do umów cywilnoprawnych. W programie do kadr istnieje także możliwość prowadzenia ewidencji czasu pracy pracowników.

Nasz program do kadr pozwala na drukowanie list płac, pasków płac, list obecności i wielu innych dokumentów kadrowych. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do porównania pakietów. Zapraszamy także do zapoznania się z wersją demonstracyjną naszego serwisu.

Poniższy film pokazuje dodawanie umowy zlecenia w naszym programie kadrowym.


Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu

Jak wykonać przelew do ZUS po utworzeniu jednego konta
Od nowego roku zaczną obowiązywać zmiany w sposobie opłacania składek ZUS. Zmiany dotyczą wprowadzenia indywidualnego numeru rachunku składkowego (NRS). Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak od nowego roku prawidłowo wykonywać przelew do ZUS!
Czytaj dalej
Terminy wdrożenia JPK
Prowadząc jednoosobową działalność, jestem zobligowana do generowania JPK. Jakie terminy wdrożenia JPK mnie obowiązują?
Czytaj dalej
Jedno konto w ZUS - jakie zmiany nadchodzą?
Wraz z nowym rokiem, przedsiębiorców czekają duże zmiany w sposobie opłaca składek ZUS. Od stycznia zamiast trzech przelewów będzie dokonywany jeden - na jedno konto w ZUS. Jak będą rozliczane składki? Na jaki nr konta dokonywać wpłat? Sprawdź!
Czytaj dalej