Biura Rachunkowe Arrow Frogiś Krzysztof Paszkiewicz
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Frogiś Krzysztof Paszkiewicz

Wiercień, dolnośląskie
Adres
ul. Wiercień 13 59-307 Wiercień
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Wiercień 13 59-307 Wiercień
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-18:00
Kilka słów o nas

Podejmując współpracę z Biurem Rachunkowym Frogiś - jesteś bezpieczny!!! 
Frogiś biuro rachunkowe to wieloletnie doświadczenie w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych, wyszkolenie merytoryczne (ukończone studia z akredytacją) oraz bieżące szkolenia pozwalają zapewnić profesjonalizm w tym, co robimy. Posiadamy Certyfikat Informacji Księgowej. Zdarzyć się mogą jednak sytuacje nieprzewidziane, ale na to też mamy radę: Polisę OC dla Biur rachunkowych.

Korzystamy z licencjonowanego oprogramowania, który aktualizowany jest na bieżąco do wymogów prawa. Klienci otrzymują dostęp do ewidencji, gdzie w każdej chwili mogą znaleźć niezbędne informację a także zadać nam pytanie. Program jest dostosowany do przesyłania dokumentów on-line oraz wprowadzania ręcznego. Zatem Klient może przesyłać dokumenty w formie elektronicznej jak i papierowej. Istnieje możliwość spotkań, przekazywania dokumentów w naszej siedzibie w Wiercieniu, jak i w siedzibie Klienta (Lubin, Legnica, okolice).
Kontakt przez:
tel: +48 724-436-387,
Facebook: FrogiśFB,
Stronę www: Frogiś-kp

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MERITOR Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 6 lat
MERITOR Sp. z o.o.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."Arthur Ashe Z nami będzie Ci łatwiej rozpocząć biznes i zarządzać

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 9 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć