Program do kadr i płac online

Kadry i płace online to bieżąca współpraca przedsiębiorcy, instytucji państwowych i pracowników online.

Kadry i płace online to kompletny system dzięki któremu poprowadzisz wszystkie sprawy związane z pracownikiem. W jednym miejscu:

 • sporządzisz wszelkiego rodzaju umowy i dokumenty,
 • rozliczysz czas pracy i naliczysz wynagrodzenia,
 • wyliczysz podatki i składki, oraz wyślesz je do ZUS i MF.

Integracja systemu z eZUS pozwala na wysyłkę wszystkich deklaracji ZUS oraz pobieranie zwolnień lekarskich z ZUS PUE.

Generowanie umów

Generowanie umów

Na podstawie wprowadzonych danych system automatycznie wygeneruje umowy o pracę, zlecenia czy umowy o dzieło. Istnieje również możliwość ich modyfikacji zgodnie z własnymi potrzebami.

Ewidencja czasu pracy

Wykorzystaj intuicyjne narzędzia do planowania czasu pracy. Zautomatyzowane wprowadzanie nieobecności na podstawie e-zwolnień lekarskich zaimportowanych z ZUS PUE pozwala na bieżącą kontrolę absencji oraz jest przydatne do rozliczeń wynagrodzenia.

Rozliczanie wynagrodzeń

Rozliczanie wynagrodzeń

Sprawnie wyliczaj wynagrodzenia pracowników etatowych i zleceniobiorców, a także premie, dodatki i potrącenia. Moduł płacowy jest odpowiednio sparametryzowany, co gwarantuje łatwość i pewność wyliczeń.

Rozliczanie ubezpieczeń ZUS i podatków

System w tle sam wylicza poprawnie wszelkiego rodzaju obciążenia, w tym podatki i składki ubezpieczeniowe. Dzięki integracji z rządowymi systemami zewnętrznymi takimi jak ZUS (Płatnik), PUE czy Ministerstwo Finansów szybko i bezpośrednio wyślesz wszelkiego rodzaju zgłoszenia, raporty i deklaracje.

Elektroniczna komunikacja z pracownikami – e-pracownik

Elektroniczna komunikacja z pracownikami – e-pracownik

System posiada moduł komunikacji z pracownikami, składania i zatwierdzania wniosków urlopowych i przesyłania dokumentów. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo podczas wymiany poufnych informacji kadrowo-płacowych.

Elektroniczne akta osobowe

Bezpiecznie i zgodnie z przepisami prawa przechowasz dane osobowe pracowników. Dzięki funkcji elektronicznych akt osobowych znacznie obniżysz koszt przechowywania dokumentacji personalnej w swojej firmie.

Kadry i płace online - dodatkowe informacje

Kadry i płace w chmurze a przepisy RODO

Platforma do prowadzenia Kadr i Płac jest zgodna z przepisami rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Program Kadry i płace – czy dam sobie radę?

Nasz system kadr to łatwe i intuicyjne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Nasi specjaliści zajmą się prowadzeniem dokumentacji Twojej firmy, a Ty będziesz mógł rozwijać swój biznes. W każdej chwili masz dostęp do swoich danych online oraz stały kontakt z naszymi ekspertami. To bardzo proste!

Jak działa program Kadry i płace?

Program Kadry i płace to nowoczesny system online zintegrowany z MF i e-ZUS, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób sporządzisz umowy, prześlesz deklaracje, raporty i rozliczenia, dokumenty podatkowe, dokumentację do ZUS-u, ewidencje czasu pracy, a także przechowasz w bezpieczny sposób akta osobowe.

Czy program Kadry i płace jest bezpieczny?

System kadrowy posiada podwyższony stopień zabezpieczeń, poprzez zastosowanie dwuetapowego logowania. Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach o najwyższych standardach bezpieczeństwa, a zasady działania systemu dostosowane są do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Ile kosztuje program Kadry i płace?

Już dziś załóż swoje darmowe, 30-dniowe konto i sprawdź, jak działa nasz system Kadry i płace. Skorzystaj z ułatwień dotyczących rozliczania pracowników w Twojej firmie, przesyłania raportów i e-deklaracji, a także generowania umów, listy płac i ewidencji czasu pracy.

Dlaczego program Kadry i płace?

Moduł Kadry i płace w chmurze to wygodne i bardzo bezpieczne rozwiązanie, które daje przedsiębiorcy dużą swobodę pracy, ale i dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki integracji z ZUS, US i MF nie musisz korzystać z innych programów, a dostęp do swoich danych masz w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Ponadto oprogramowanie do wystawiania faktur to:

Faktury

masowe generowanie dokumentów pracowniczych (PIT-11, rachunki)

Zaświadczenia dla pracowników

możliwość tworzenia kartotek dochodowych i zaświadczeń dla pracowników

Księgowanie wynagrodzeń

automatyczne księgowanie wynagrodzeń pracowników

ZUS

Import e-zwolnień lekarskich z PUE ZUS

RODO

Oprogramowanie zgodne z RODO gwarantujące bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Reguralne aktualizacje systemu

Szybka reakcja na zmieniające się wymogi prawne - regularne aktualizacje systemu

Więcej funkcji systemu połączone z programem do fakturowania

 • Wygoda pracy

  Wygodę pracy

 • Mobilność

  Mobilność

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Obowiązkowy split payment wszedł w życie od listopada 2019 roku i objął wybrane branże, najbardziej narażone na nadużycia w podatku VAT. Nabywca towaru lub usługi jest zobowiązany do wpłaty równowartości VAT na specjalny rachunek VAT sprzedawcy.

Od września 2019 Ministerstwo Finansów udostępniło wykaz podatników VAT, za pomocą którego możliwe jest zweryfikowanie rachunku bankowego. Sprawdź, jakie konsekwencje na gruncie PIT oraz odpowiedzialności solidarnej wprowadza biała lista podatników VAT!

W celu uszczelnienia systemu podatkowego Ministerstwo Finansów wprowadza tzw. Jednolity Plik Kontrolny. Czy wiesz, jaka jest struktura Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz kto jest zobligowany do jego składania? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!