Program do kadr i płac online

Kadry i płace online to bieżąca współpraca przedsiębiorcy, instytucji państwowych i pracowników online.

Kadry i płace online to kompletny system dzięki któremu poprowadzisz wszystkie sprawy związane z pracownikiem. W jednym miejscu:

 • sporządzisz wszelkiego rodzaju umowy i dokumenty,
 • rozliczysz czas pracy i naliczysz wynagrodzenia,
 • wyliczysz podatki i składki, oraz wyślesz je do ZUS i MF.

Integracja systemu z eZUS pozwala na wysyłkę wszystkich deklaracji ZUS oraz pobieranie zwolnień lekarskich z ZUS PUE.

Generowanie umów

Generowanie umów

Na podstawie wprowadzonych danych system automatycznie wygeneruje umowy o pracę, zlecenia czy umowy o dzieło. Istnieje również możliwość ich modyfikacji zgodnie z własnymi potrzebami.

Ewidencja czasu pracy

Wykorzystaj intuicyjne narzędzia do planowania czasu pracy. Zautomatyzowane wprowadzanie nieobecności na podstawie e-zwolnień lekarskich zaimportowanych z ZUS PUE pozwala na bieżącą kontrolę absencji oraz jest przydatne do rozliczeń wynagrodzenia.

Rozliczanie wynagrodzeń

Rozliczanie wynagrodzeń

Sprawnie wyliczaj wynagrodzenia pracowników etatowych i zleceniobiorców, a także premie, dodatki i potrącenia. Moduł płacowy jest odpowiednio sparametryzowany, co gwarantuje łatwość i pewność wyliczeń.

Rozliczanie ubezpieczeń ZUS i podatków

System w tle sam wylicza poprawnie wszelkiego rodzaju obciążenia, w tym podatki i składki ubezpieczeniowe. Dzięki integracji z rządowymi systemami zewnętrznymi takimi jak ZUS (Płatnik), PUE czy Ministerstwo Finansów szybko i bezpośrednio wyślesz wszelkiego rodzaju zgłoszenia, raporty i deklaracje.

Elektroniczna komunikacja z pracownikami – e-pracownik

Elektroniczna komunikacja z pracownikami – e-pracownik

System posiada moduł komunikacji z pracownikami, składania i zatwierdzania wniosków urlopowych i przesyłania dokumentów. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo podczas wymiany poufnych informacji kadrowo-płacowych.

Elektroniczne akta osobowe

Bezpiecznie i zgodnie z przepisami prawa przechowasz dane osobowe pracowników. Dzięki funkcji elektronicznych akt osobowych znacznie obniżysz koszt przechowywania dokumentacji personalnej w swojej firmie.

Kadry i płace online - dodatkowe informacje

Kadry i płace w chmurze a przepisy RODO

Platforma do prowadzenia Kadr i Płac jest zgodna z przepisami rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Program Kadry i płace – czy dam sobie radę?

Nasz system kadr to łatwe i intuicyjne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Nasi specjaliści zajmą się prowadzeniem dokumentacji Twojej firmy, a Ty będziesz mógł rozwijać swój biznes. W każdej chwili masz dostęp do swoich danych online oraz stały kontakt z naszymi ekspertami. To bardzo proste!

Jak działa program Kadry i płace?

Program Kadry i płace to nowoczesny system online zintegrowany z MF i e-ZUS, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób sporządzisz umowy, prześlesz deklaracje, raporty i rozliczenia, dokumenty podatkowe, dokumentację do ZUS-u, ewidencje czasu pracy, a także przechowasz w bezpieczny sposób akta osobowe.

Czy program Kadry i płace jest bezpieczny?

System kadrowy posiada podwyższony stopień zabezpieczeń, poprzez zastosowanie dwuetapowego logowania. Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach o najwyższych standardach bezpieczeństwa, a zasady działania systemu dostosowane są do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Ile kosztuje program Kadry i płace?

Już dziś załóż swoje darmowe, 30-dniowe konto i sprawdź, jak działa nasz system Kadry i płace. Skorzystaj z ułatwień dotyczących rozliczania pracowników w Twojej firmie, przesyłania raportów i e-deklaracji, a także generowania umów, listy płac i ewidencji czasu pracy.

Dlaczego program Kadry i płace?

Moduł Kadry i płace w chmurze to wygodne i bardzo bezpieczne rozwiązanie, które daje przedsiębiorcy dużą swobodę pracy, ale i dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki integracji z ZUS, US i MF nie musisz korzystać z innych programów, a dostęp do swoich danych masz w każdej chwili, z dowolnego miejsca.

Ponadto oprogramowanie do wystawiania faktur to:

Faktury

masowe generowanie dokumentów pracowniczych (PIT-11, rachunki)

Zaświadczenia dla pracowników

możliwość tworzenia kartotek dochodowych i zaświadczeń dla pracowników

Księgowanie wynagrodzeń

automatyczne księgowanie wynagrodzeń pracowników

ZUS

Import e-zwolnień lekarskich z PUE ZUS

RODO

Oprogramowanie zgodne z RODO gwarantujące bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Reguralne aktualizacje systemu

Szybka reakcja na zmieniające się wymogi prawne - regularne aktualizacje systemu

Więcej funkcji systemu połączone z programem do fakturowania

 • Wygoda pracy

  Wygodę pracy

 • Mobilność

  Mobilność

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

Bezpieczne aktualizacje systemu

Bezpłatnych aktualizacji systemu

Rozwijamy serwis poprzez regularne aktualizacje zgodne z obowiązującym stanem prawnym i potrzebami naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwa informacji

Dane przechowujemy w profesjonalnych serwerowniach spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ochrona danych osobowych

Ochrony danych osobowych

Dostosowaliśmy zasady działania systemu do wymogów stawianych w ustawie o ochronie danych osobowych.

Do tej pory księgowość była dla mnie wyzwaniem, jednak z systemem wFirma.pl jest to dużo prostsze niż wcześniej. Panel jest prosty w obsłudze, a w przypadku pytań mogę od razu skonsultować się z ekspertem.

Dariusz

Współtworzymy Poradnik Przedsiębiorcy

Setki wartościowych artykułów, porady rynkowych ekspertów - wszystko w jednym miejscu.

Przedsiębiorcy często zastanawiają się czy przy ponownym założeniu działalności będzie obejmować ich zwolnienie z VAT. Dowiedz się, jak wygląda zwolnienie z podatku VAT w kolejnej działalności oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc z niego skorzystać.

Kasa fiskalna online? Sprawdź, jakie są nowe obowiązki ewidencjonowania przychodu za pomocą kasy fiskalnej obowiązujące od maja 2019! Dowiedz się, które przedsiębiorstwa powinny z niej korzystać, a w jakich przypadkach można od tego obowiązku odstąpić.

Jednolity plik kontrolny od stycznia 2018 roku obowiązuje wszystkich przedsiębiorców. Gdy w pliku przesłanym do Ministerstwa Finansów pojawią się pomyłki czy błędy, konieczna będzie korekta JPK. Jak szybko naprawić błąd w Jednolitym Pliku Kontrolnym?