Biura Rachunkowe Arrow Maria Nosel Księgowość Online
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Maria Nosel Księgowość Online

Wrocław, dolnośląskie
Adres
ul. Grabiszyńska, 108/67
53-437 Wrocław
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
godz. 09:00-17:45
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Uprawnienia
Ministra Finansów nr K/80016743/15
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

LHC2556818

Adres
ul. Grabiszyńska, 108/67 53-437 Wrocław
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
godz. 09:00-17:45
Kilka słów o nas

Witam,

mam na imię Maria. Pracuje w księgowości od 2015 roku. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje oraz rozszerzam wiedze w księgowości i podatkach. Proponuje profesjonalną i rzetelną księgowość dla jednoosobowej działalności. Jeżeli masz pytania to chętnie pomogę.  

Меня зовут Мария. Работает в бухгалтерии 8 лет. Постоянно повышаю квалификацию и расширяю свои знания в области бухгалтерского учета. Предоставляю профессиональный и надежный бухгалтерский учет для вашей компании.

Если у вас есть вопросы, я буду рад помочь.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe

Usługi Księgowe i Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Rozliczenia podatków zagranicznych

Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe
Gliwice, śląskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe

O wFirmie wiemy wszystko.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć