Biura Rachunkowe Arrow wPodatki - Biuro Rachunkowe Online
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

wPodatki - Biuro Rachunkowe Online

Kędzierzyn-Koźle, opolskie
Adres
ul. Kozielska 42/4
47-224 Kędzierzyn-Koźle
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 8 lat.
Adres
ul. Kozielska 42/4 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 09:00-17:00
Kilka słów o nas

wPodatki

 • To nowoczesne biuro rachunkowe, które specjalizuje się w obsłudze księgowości on-line (oczywiście dla klientów z okolicy możliwa jest także forma stacjonarna).
 • Specjalizujemy się w obsłudze księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych - KPiR, ryczałt, kadry i płace. 
 • Dla klientów z branży IT oraz pokrewnych (programiści, testerzy, analitycy biznesowi, analitycy danych, graficy, etc.) przygotowaliśmy skrojony pod potrzeby tej branży program obsługi. Napisz i zapytaj o szczegóły :)
 • IP BOX - zajmujemy się pomocą w przygotowaniu ewidencji oraz rozliczeniu ulgi. Jeśli interesują Cię szczegóły, napisz i porozmawiajmy o Twoim wniosku IP BOX.
 • Poza obsługą, która stanowi standard obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej, przeanalizujemy możliwości zoptymalizowania podatków w Twojej działalności. W ramach standardowej obsługi na początku każdego roku analizujemy Twoją sytuację i pomagamy podjąć decyzję co do najlepszej formy opodatkowania dla Ciebie.
 • Jeżeli dopiero planujesz założyć działalność gospodarczą - przeprowadzimy Cię przez proces jej rejestracji, przeanalizujemy Twoją sytuację podatkową i pomożemy Ci dokonać najlepszych wyborów.

Zachęcamy do kontaktu - porozmawiajmy o tym co możemy dla Ciebie zrobić :)

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe - stacjonarnie i zdalnie.

Usługi Księgowe i Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Rozliczenia podatków zagranicznych

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć