Biura Rachunkowe Arrow P&N Księgowość Magdalena Porębska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

P&N Księgowość Magdalena Porębska

Kraków, małopolskie
Adres
ul. Rusznikarska 14A/1LU 31-261 Kraków
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

50009418747

Adres
ul. Rusznikarska 14A/1LU 31-261 Kraków
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-18:00
Kilka słów o nas

P&N Księgowość to nowoczesne biuro rachunkowe oferujące usługi księgowe dla przedsiębiorców z całej Polski. Dla naszych Klientów prowadzimy Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencje Ryczałtu, a już wkrótce w ofercie obsługa Ksiąg Handlowych. Zajmujemy się również kadrami i płacami oraz obsługą zatrudnienia cudzoziemców. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Działamy stacjonarnie oraz zdalnie. Do każdej ze spraw podchodzimy w taki sposób, aby każdy z naszych Klientów czuł, że jesteśmy profesjonalni, rzetelni, terminowi, a przy tym zaangażowani w rozwój Ich przedsiębiorstw.    

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe - stacjonarnie i zdalnie.

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć