Biura Rachunkowe Arrow BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE LIBRA Katarzyna Guzdek
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE LIBRA Katarzyna Guzdek

Bielsko-Biała, śląskie
Adres
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Czas pracy piątek
godz. 08:30-17:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 23983/2008
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

RAC0017311

Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2 43-300 Bielsko-Biała
Pokaż mapę
Godziny pracy piątek
godz. 08:30-17:00
Kilka słów o nas

Stawiamy na długotrwałą relację z klientem oraz wzajemne zaufanie. Zapewniamy również pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonej przez naszych klientów działalności gospodarczej.Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zaimplementować indywidualne rozwiązania dla danego klienta.

Mamy świadomość, że oczekiwania klientów będą zawsze uwarunkowane obecnym etapem rozwoju firmy, a także celami strategicznymi jakie sobie postawią, dlatego gwarantujemy stabilną obsługę nawet w sytuacji bardzo dynamicznego rozwoju firmy.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 7 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma ”Select@” prowadzi księgowość dla różnych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć