Biura Rachunkowe Arrow Księgowość dla IT - IPBOX - ksiegowoscdlait.pl
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Księgowość dla IT - IPBOX - ksiegowoscdlait.pl

Rusiec, mazowieckie
Adres
ul. Bursztynowa 20
05-830 Rusiec
Czas pracy poniedziałek-piątek
Czym się zajmujemy
  • Księgowość podatkowa
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Bursztynowa 20 05-830 Rusiec
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Kilka słów o nas

Witamy w świecie nowoczesnych rozwiązań finansowych dla branży IT. Z siedmioletnim bagażem doświadczeń, nasze biuro rachunkowe stanowi wybór ponad 200 zadowolonych specjalistów IT z całej Polski. Specjalizujemy się w usługach dedykowanych sektorowi IT, w tym w rozwiązaniach takich jak IP BOX, oferując wsparcie zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Nasza oferta charakteryzuje się wysoką jakością obsługi, opartą na doświadczeniu wykwalifikowanych księgowych, którzy zapewniają indywidualne podejście dostosowane do potrzeb każdego klienta.

W naszym biurze, stawiamy na innowacyjność, cyfryzację i automatyzację procesów, co umożliwia nam świadczenie usług w pełni zdalnie. Jesteśmy więcej niż dostawcą usług rachunkowych – aspirujemy być Twoim partnerem finansowym, przejmując sprawy finansowe, byś mógł skupić się rozwijaniu swojej firmy, czy kariery.

Zapraszamy do kontaktu
ksiegowoscdlait.pl

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Najczęściej wybierane biuro
Biuro Rachunkowe Business-Tax Anna Hugiel-Lazarowicz
Wrocław, dolnośląskie
wFirma od 9 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF

Biuro rachunkowe pracujące online!
Nasze biuro to więcej niż zwykła księgowość. Łączymy wiedzę i praktykę z najnowocześniejszymi aplikacjami.

Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym księgowość ONLINE.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć