Biura Rachunkowe Arrow UKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

UKAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jelenia Góra, dolnośląskie
Adres
ul. Wolności 150
58-500 Jelenia Góra
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, piątek
godz. 09:30-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Adres
ul. Wolności 150 58-500 Jelenia Góra
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, piątek
godz. 09:30-15:00
Kilka słów o nas

System wFirma znamy od podszewki - sami jako biuro rachunkowe bardzo efektywnie z niego korzystamy i z zapałem pomagamy wspierać także jego rozwój.

Dzięki jego nowoczesności, przejrzystemu interfejsowi, bezpłatnemu OCR'owi, bardzo częstym aktualizacjom (wdrażanym m.in. wskutek sugestii użytkowników) i bezpłatnemu wsparciu technicznemu oraz merytorycznemu zaoszczędzamy mnóstwo czasu na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

System wFirma wspiera działy księgowo-kadrowe nowoczesnych firm, w tym w głównej mierze biur rachunkowych idących z tzw. duchem czasu.

Szkolimy właścicieli biur rachunkowych i ich pracowników z technicznej obsługi wFirma oraz udzielamy im wsparcia w pracy z oprogramowaniem.

Wsparcia udzielamy głównie online, ale także telefonicznie.

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 10 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

wPodatki - Biuro Rachunkowe Online
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
wPodatki - Biuro Rachunkowe Online

Nowoczesne biuro rachunkowe zajmujące się obsługą księgową działalności gospodarczych. Specjalna oferta dla klientów z branży IT oraz pokrewnych.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć