Biura Rachunkowe Arrow 8 DZIEŃ Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

8 DZIEŃ Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. Ku Wiśle 7/92 00-707 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-18:00
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 24240/2008
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

1039583799

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. Ku Wiśle 7/92 00-707 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 10:00-18:00
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Nasza firma narodziła się z potrzeby wiedzy i czasu. 

Własny biznes to dostateczne wyzwanie. Trzeba przygotować ofertę, stworzyć produkty, zdobyć klientów. Dokładać przez wiele miesięcy lub nawet parę lat, zanim firma ruszy z miejsca. Tym czasem …

Zakładając własne firmy, spotykałyśmy się z niedostatecznym wsparciem. Pomimo płacenia za obsługę księgową, traciłyśmy czas na czytaniu przepisów i ustaw. Wielokrotnie jeździłyśmy do sądu i urzędów składać te same wnioski i deklaracje, z którymi ciągle coś było nie tak.

Aż w końcu wniosek nasunął się sam. Każdy, kto chce prowadzić firmę, powinien dostać 8 dzień tygodnia na ogarnięcie tych wszystkich rzeczy, które samym biznesem nie są, ale są wymagane przez państwo jeśli marzy nam się spokojny sen.

To właśnie od nas dostaniesz. Nie będziemy cię uczyć twojego fachu, ale damy ci konieczne wsparcie, żebyście, Panie i Panowie, mogli robić to, na czym znacie się najlepiej. Zapraszamy do nas www.8dzien.pl

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe
Warszawa, mazowieckie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
 MARWIKA Sp. z o.o. Przyjazne Biuro Rachunkowe

MARWIKA – Twoje biuro rachunkowe (nie tylko) on-line   W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w ciągłym biegu, z pracy do domu, z domu do pracy.

Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć