Biura Rachunkowe Arrow ACASTA Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

ACASTA Sp. z o. o.

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. ul. Stanisława Kazury 2 02-795 Warszawa
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
Zadzwoń
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 50604/2011
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. ul. Stanisława Kazury 2 02-795 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Od wielu lat dbamy o podatki i księgowość Twojej firmy. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł się skupić na rozwoju swojego biznesu i znajdziesz więcej czasu wolnego dla rodziny. Wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższym zaangażowaniem, wiedzą i rzetelnością. Proponujemy kompleksowe usługi począwszy od rejestracji działalności po prowadzenie księgowości i spraw kadrowo-płacowych jak również wyprowadzanie zaległości. Nasze biuro świadczy profesjonalne usługi dla małych i średnich firm z obszaru dzielnicy Ursynów i pozostałych części Warszawy.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma "Select@" prowadzi księgowość dla małych , często jednoosobowych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy

Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
Siemianowice Śląskie, śląskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym księgowość ONLINE.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć