Biura Rachunkowe Arrow Biuro Rachunkowe Teresa Matuszewska
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Biuro Rachunkowe Teresa Matuszewska

Sadykierz, mazowieckie
Adres
ul. Sadykierz 16
07-215 Sadykierz
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-19:00
Czym się zajmujemy
  • Księgowość podatkowa
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Sadykierz 16 07-215 Sadykierz
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:00-19:00
Kilka słów o nas

Dzień dobry, tu zespół pozytywnych księgowych PlusMinus:) Oferujemy profesjonalną obsługę księgową (ryczałt, KPIR) oraz kadrowo-płacową. Na wszystkie pytania odpowiadamy z szerokim uśmiechem. Stawiamy na nowoczesność i obsługę w 100% online. W ramach usług udostępniamy specjalistyczne narzędzie do obsługi działalności - program wFirma (wystawianie faktur, przesyłanie faktur kosztowych, podgląd w podatki, OCR) - bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do współpracy:)

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć