Biura Rachunkowe Arrow ”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

Jelenia Góra, dolnośląskie
Adres
ul. Władysława Jagiełły 7/2
58-500 Jelenia Góra
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Uprawnienia
Ministra Finansów nr 40679/2010
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Pracujemy w systemie wFirma od 7 lat.
Adres
ul. Władysława Jagiełły 7/2 58-500 Jelenia Góra
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY

Szanowni Państwo,

nazywam się Grzegorz Gałuszka i jestem właścicielem Biura Rachunkowego "Lider" w Jeleniej Górze.

Informacje podstawowe

Świadczę kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowe dla początkujących oraz doświadczonych przedsiębiorców, prowadzących swoją działalność w różnych formach prawnych, tj. jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki cywilne, spółki osobowe, spółki kapitałowe. Swoją działalność koncentruję na obsłudze mikro oraz małych przedsiębiorstw. Obsługujemy firmy głównie z województwa dolnośląskiego, ale chętnie nazwiązujemy współpracę z klientami z innych województw Polski.  

Zależy mi na tym, aby mój klient czuł, że jest faktycznie obsługiwany przez księgowego o szerokich horyzontach, dlatego też stały kontakt z klientem jest dla mnie bardzo istotny. Nie prowadzę obsługi księgowej polegającej jedynie na biernym księgowaniu dokumentów bez fachowego wsparcia. Mój klient powinien zawsze zdawać sobie sprawę z kondycji finansowej swojej działalności, gdyż taka wiedza pozwala podejmować właściwe decyzje prowadzące do rozwoju swojego biznesu. Z przyjemnością aktywnie włączam się również w proces rozwoju działalności moich klientów, służąc swoimi radami  i doświadczeniem, ponieważ mam świadomość,  że rozwój moich klientów oznacza także mój własny rozwój. Takie podejście do wykonywania mojej pracy, pozwala mi dać Państwu gwarancję rzetelności i wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli Państwu całkowicie skupić się tylko na realizacji własnych zamierzeń i pomysłów biznesowych.

W swojej działalności wykorzystuje nowoczesne aplikacje księgowe, z pomocą których prowadzę sprawy księgowe oraz kadrowo-płacowe. Uważam, że przedsiębiorca , który nie ma stałego wglądu do swoich dokumentów, nie ma jednocześnie podstawowych informacji do zarządzania swoim biznesem. Dlatego też każdy klient mojego biura otrzymuje pełny wgląd online do swoich dokumentów, a także profesjonalne narzędzie do wystawiania faktur sprzedaży.

Współpraca

Preferuję model współpracy polegający na systematycznym przekazywaniu dokumentów elektronicznych (skanów), natomiast klient przechowuje oryginały na własne potrzeby, biuro natomiast przechowuje dokumentację w formie elektronicznej - taką mozliwość przewidują obecnie przepisy prawa krajowego. Model takiej współpracy pozwala na udzielanie klientowi informacji na bieżąco na temat sytuacji finansowej, pozwala na szybką reakcję ze strony biura w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w przekazanych dokumentach, a także powoduje oszczędność czasu, co przekłada się na niższe koszty obsługi ksiegowej. Z doświadczenia wiem, że model ten jest zdecydowanie bardziej efektywny, aniżeli model tradycyjny, w któym przekazuje się komplet dokumentów księgowych po zakończeniu danego miesiąca.

Inne modele współpracy, które Państwo preferują, są oczywiście również możliwe.

Komunikacja z księgowym

Moje dotychczasowe doświadczenie pokazuje, iż dla przedsiębiorców korzystających z usług biura rachunkowego niezwykle ważny jest dobry kontakt ze swoim księgowym, którego niewątpliwie wymagają przeróżne zdarzenia, wymagające szybkiej i fachowej konsultacji. Rzadko który przedsiębioraca ma czas, aby przyjeżdzać osobiście do biura na konsultacje. To wszystko odbywa się poprzez dostępne środki komunikacji. Stały kontakt ze mną jest możliwy w dowolny, najwygodniejszy dla Państwa sposób, tj.  telefonicznie, mailowo, poprzez skype, czy whats up lub też inne aplikacje z których chętnie Państwo korzystają i które pozwalają ograniczyć do minimum koszty rozmów.

                                                                 

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz współpracy!

Grzegorz Gałuszka

 

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro pracuje od 1993 roku na rynku, łączymy wieloletnią sumienność z otwarciem na nowe rozwiązania

”Select@” Jolanta Drohojewska
Bartoszewo, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
”Select@” Jolanta Drohojewska

   Firma ”Select@” prowadzi księgowość dla różnych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć