Biura Rachunkowe Arrow BUSINESS LAW FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

BUSINESS LAW FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ Sp. z o. o.

Gdynia, pomorskie
Adres
ul. Akacjowa 9 81-520 Gdynia
Pokaż mapę
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Akacjowa 9 81-520 Gdynia
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

Oferujemy kompleksową obsługę księgową i rachunkową Państwa firmy. Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta. W swojej pracy jesteśmy niezwykle dokładni i sumienni. Prezentujemy nowoczesne podejście do finansów, dzięki temu nieustannie poszukujemy ukrytych oszczędności, które mogą pomóc w rozwoju Państwa biznesu.

Świadczymy usługi m. in. w zakresie:
prowadzenia ksiąg podatkowych,
doradztwa w zakresie organizacji rachunkowości,
prowadzenia ksiąg rachunkowych,
rozliczeń podatkowych osób fizycznych i prawnych w tym stowarzyszeń.
Dodatkowo proponujemy usługi w zakresie doradztwa prawnego. Nasze biuro rachunkowe chętnie zajmie się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów i przygotowywaniem listy płac.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Biuro Obsługi Małego Biznesu
Rybnik, śląskie
wFirma od 9 lat Ubezpieczenie OC
Biuro Obsługi Małego Biznesu

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Prowadzi nas motto: „Twój sukces jest naszych celem”

ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Kraków, małopolskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność. Zajmuje się  prowadzeniem księgowości oraz kadr Spółek prawa handlowego, KPiR, ryczałt.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć