Biura Rachunkowe Arrow e-wFirma Partner Wdrożeniowy systemu (SZANOWNI PAŃSTWO - INFORMUJEMY, ŻE OD 01.07.24 OBSŁUGUJEMY WYŁĄCZNIE BIURA RACHUNKOWE)
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

e-wFirma Partner Wdrożeniowy systemu (SZANOWNI PAŃSTWO - INFORMUJEMY, ŻE OD 01.07.24 OBSŁUGUJEMY WYŁĄCZNIE BIURA RACHUNKOWE)

Jelenia Góra, dolnośląskie
Adres
ul. Wolności 150
58-500 Jelenia Góra
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, piątek
godz. 09:30-15:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Adres
ul. Wolności 150 58-500 Jelenia Góra
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, piątek
godz. 09:30-15:00
Kilka słów o nas

System wFirma znamy od podszewki - sami jako biuro rachunkowe bardzo efektywnie z niego korzystamy i z zapałem pomagamy wspierać także jego rozwój.

Wdrażamy właścicieli biur rachunkowych i ich pracowników w techniczną obsługę wFirma oraz udzielamy im wsparcia w pracy z oprogramowaniem.

wFirma to kompleksowe narzędzie w wersji chmurowej, które oferuje wszystkie niezbędne funkcje do skutecznego zarządzania nowoczesnym biurem rachunkowym, w tym: 

 • księga handlowa, księgowość podatkowa
 • kadry, płace i ubezpieczenia ZUS
 • OCR i schematy księgowe
 • narzędzia do zarządzania biurem i sprzedażą
 • integracja z Krajowym Systemem e-faktur
 • integracje z MF, ZUS i NBP
 • integracja z bankami

Dzięki jego nowoczesności, przejrzystemu interfejsowi, bezpłatnemu OCR'owi, bardzo częstym aktualizacjom (wdrażanym m.in. wskutek sugestii użytkowników) i bezpłatnemu wsparciu technicznemu oraz merytorycznemu zaoszczędzamy mnóstwo czasu na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

(SZANOWNI PAŃSTWO - INFORMUJEMY, ŻE od 01.07.24 OBSŁUGUJEMY TYLKO BIURA RACHUNKOWE)

System wFirma wspiera działy księgowo-kadrowe nowoczesnych firm, w tym w głównej mierze biur rachunkowych idących z tzw. duchem czasu.

Jeśli stoisz przed wyborem oprogramowania dla swojego biura rachunkowego to jesteś pod najlepszym adresem - wesprzemy Cię od samego początku naszym pełnym wsparciem, wdrożymy system dla Ciebie i pomożemy przez cały okres korzystania z wFirma.

Korzystamy z systemu wFirma już rok i nie wyobrażamy sobie współpracy z klientami bez jego pomocy - zdecydowanie ułatwia to nasza pracę. Polecamy!

Nie zostawimy Państwa samych!

Wsparcia udzielamy online, telefonicznie i w trakcie osobistych spotkań.

 

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
wPodatki - Biuro Rachunkowe Online
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC
wPodatki - Biuro Rachunkowe Online

Nowoczesne biuro rachunkowe zajmujące się obsługą księgową działalności gospodarczych. Specjalna oferta dla klientów z branży IT oraz pokrewnych.

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć