Biura Rachunkowe Arrow EKECO GROUP Sp. z o.o. Księgowość Nowej Generacji
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

EKECO GROUP Sp. z o.o. Księgowość Nowej Generacji

Kraków i Warszawa, małopolskie
Adres
ul. ul. Szlak 77/103 31-153 Kraków i Warszawa
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 6 lat.
Adres
ul. ul. Szlak 77/103 31-153 Kraków i Warszawa
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

Szukasz nowoczesnych usług księgowych? Zastanawiasz się jaką przyjąć formę prawną do prowadzonej działalności? Nie chcesz zajmować się biurokracją? A może masz wrażenie, że można lepiej zarządzać Twoimi finansami firmowymi...

W Polsce istnieje około 1300 sposobów na optymalizację podatku VAT oraz blisko 500 jeśli chodzi o podatek dochodowy. Warto poznać i wdrożyć choćby kilka z nich, aby efektywnie prowadzić swój biznes.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą kompleksową obsługę księgową oraz usługi z zakresu doradztwa podatkowego i finansowego. Ponadto w ramach usług rachunkowych, klienci mogą nam powierzyć sprawy kadrowe swojej firmy. Nasza wiedza i kilkunastoletnie doświadczenie naszych pracowników pomagają nam skutecznie zabezpieczać interesy naszych Klientów.

Z powodzeniem prowadzimy obsługę rachunkową polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Zajmujemy się firmami działającymi w różnych segmentach rynku i branżach. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają rzetelną i sprawną obsługę za rozsądną cenę przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów prowadzenia działalności.

Nasze usługi w skrócie:

 • Księgowość - wszystkie przewidziane prawnie formy prowadzenia działalności.
 • Kadry i Płace - pełna opieka od zatrudnienia do wystawienia Świadectwa Pracy.
 • Usługi biznesowe - pomoc w założeniu firmy, sprzedaż spółek, wirtualne biuro(Warszawa i Kraków), konsultacje prawne, doradztwo podatkowe.

Naszymi atutami są:

 • Wieloletnie, praktyczne i wielobranżowe doświadczenie.
 • Obsługa online oraz w tradycyjny sposób.
 • Indywidualne podejście - każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując do Niego naszą ofertę.
 • Kompleksowa obsługa jednoosobowych działalności oraz spółek.
 • Elastyczność pod względem ustalania warunków cenowych dla klientów.

Zapraszamy do kontaktu i na kawę!

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka
Jelenia Góra, dolnośląskie
wFirma od 4 lat
”LIDER” BIURO RACHUNKOWE Grzegorz Gałuszka

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 4 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć