Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Magfi

Wrocław, dolnośląskie
Adres
ul. Łukasińskiego 12-14/4
50-436 Wrocław
Czas pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:30-18:30
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

TTS00004127

Pracujemy w systemie wFirma od 6 lat.
Adres
ul. Łukasińskiego 12-14/4 50-436 Wrocław
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
godz. 08:30-18:30
Kilka słów o nas

Nie chcesz tracić cennego czasu na sprawy księgowe i kadrowe? Zależy Ci na tym, by powierzyć te zadania partnerowi, który zapewni Ci profesjonalną obsługę, popartą nie tylko szeroką wiedzą, ale także bogatym doświadczeniem? Dobrze trafiłeś! MagFi oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe bez zbędnych formalności.

 

Twoim partnerem w prowadzeniu nowoczesnego biznesu będzie księgowy, którego wiedza jest udokumentowana certyfikatami. Potwierdzają one posiadanie kwalifikacji zawodowych z zakresu księgowości (kod zawodu 331301 Księgowy), kadr (kod zawodu 242307 Specjalista ds kadr) i płac (kod zawodu 242310 Specjalista ds wynagrodzeń).

 

Zapewniamy:

 • usługi na najwyższym poziomie, świadczone przez kadrę z bogatym doświadczeniem zawodowym,

 • pomoc w założeniu firmy i spełnieniu niezbędnych formalności,

 • pełną obsługę księgową i kadrowo – płacową, niezależnie od formy działalności,

 • reprezentację przed urzędami administracji skarbowej i ZUS,

 • elastyczne godziny pracy - pracujemy wtedy, kiedy tego potrzebujesz,

 • wsparcie na każdym etapie współpracy,

 • konkurencyjne warunki finansowe,

 • indywidualne podejście do Twoich problemów.

 

Forma współpracy zależy jedynie od Ciebie. To Ty wybierasz, czy chcesz się z nami kontaktować jedynie online - mailowo, telefonicznie lub przez komunikatory internetowe, czy wolisz spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w dowolnym, innym miejscu. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, świadczymy usługi zarówno zdalnie, jak i z dojazdem do Klienta.

 

Stale uczestniczymy w szkoleniach branżowych i podnosimy swoje kwalifikacje, aby pozostawać na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Wspieramy naszych Partnerów na drodze budowania i rozwijania biznesu, ponieważ wierzymy w  to, że usługi księgowe można realizować na zasadach partnerstwa. W oparciu o narzędzie, umożliwiające automatyzację wielu procesów w firmie, tworzymy warunki, w których nasi Partnerzy mogą skupić się na swoich celach biznesowych. Cechuje nas terminowość, analityczne podejście do każdego Klienta i efektywność w działaniu. Stawiamy na jakość – jeśli Ty również, dołącz do grona przedsiębiorców, którzy zaufali nam do tej pory.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro pracuje od 1993 roku na rynku, łączymy wieloletnią sumienność z otwarciem na nowe rozwiązania

eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 8 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć