Biura Rachunkowe Arrow NetLuuk Łukasz Gnabasik
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

NetLuuk Łukasz Gnabasik

Poznań, wielkopolskie
Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Kilka słów o nas

W ramach usług księgowych oferujemy:

– prowadzenie ewidencji ryczałtowej oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów wraz z sporządzeniem deklaracji podatkowych VAT oraz PIT,

– obsługę kadrowo-płacową wraz z rozliczeniami do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego,

– reprezentację klienta podczas kontroli,

– oprogramowanie online do zarządzania firmą wfirma z możliwością stałego podglądu sytuacji finansowej firmy (przepływy pieniężne, kalkulacja podatków) wraz z funkcją prowadzenia magazynu, ewidencji sprzedaży, panelu e-pracownik oraz OCR (automatycznym odczytem faktur, który umożliwia dostarczenie dokumentów w formie skanu bezpośrednio do księgowej),

– pomoc w rejestracji działalności gospodarczej, w przygotowaniu wniosków, bilansów, przygotowanie deklaracji GUS.

NetLuuk posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Pindelska
Wrocław, dolnośląskie
wFirma od 2 lat
Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Pindelska

Bazując na wieloletnim doświadczeniu Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Pindelska oferuje pełną obsługę księgową i doradczą. Doradzamy, jaka

Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior
Kędzierzyn-Koźle, opolskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
Future Value Usługi dla Biznesu Łukasz Kandzior

Future Value Usługi dla Biznesu to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje swoim klientom prowadzenie księgowości on - line oraz stacjonarnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć