Biura Rachunkowe Arrow Nk Pro Natalia Kempa
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Nk Pro Natalia Kempa

Kobylice, dolnośląskie
Adres
ul. Lotników Polskich 14 55-100 Kobylice
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
Czym się zajmujemy
 • Kadry i płace
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Lotników Polskich 14 55-100 Kobylice
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Kilka słów o nas

ndywidualne podejście i realne zaangażowanie to nieodłączne elementy naszego biura.

Pracujemy na nowoczesnym programie, który udostępniamy także naszym klientom. Prosty i intuicyjny panel do wystawiania i wysyłki faktur, dostęp do informacji na temat zapłaty podatków i zobowiązań wobec ZUS czy wysyłane przypomnienia o ważnych terminach, to tylko kilka zalet oferowanej aplikacji. Co więcej, istnieje możliwość pobrania aplikacji na telefon i skanowania faktur kosztowych metodą OCR, dzięki czemu Twoje dokumenty błyskawicznie do nas trafią, a ponadto zaoszczędzisz sporo czasu.

Prócz dbania o księgowość naszych klientów, zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji unijnych na rozpoczęcie działalności. Powierzając nam pisanie wniosku o dotację otrzymasz między innymi unikatowy opis działalności, szczegółowy biznes plan czy oszacowane wyniki finansowe Twojej firmy. 

Oferujemy także pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej, a tym którzy chcieliby uzupełnić swoją wiedzę proponujemy nasze autorskie szkolenie 'ABC firmy', które prowadzimy online bądź w dogodnym dla Was miejscu. 

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług. 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe
Gliwice, śląskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC
Arkadiusz Zowada Biuro Rachunkowe

.

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć