Biura Rachunkowe Arrow NUMERIUS Sp. z o. o.
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

NUMERIUS Sp. z o. o.

Lutynia, dolnośląskie
Adres
ul. Pionierów 14A 55-330 Lutynia
Pokaż mapę
Zadzwoń
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Pionierów 14A 55-330 Lutynia
Pokaż mapę
Zadzwoń
Kilka słów o nas

 

Zachęcamy do współpracy !!!

Numerius specjalizuje się w obsłudze procesów księgowych podmiotów gospodarczych. Jeżeli planujesz skorzystać z księgowości zewnętrznej lub poszukujesz współpracowników, którzy wzmocnią Twoje służby księgowe, to jesteśmy dla Ciebie rozsądną alternatywą. Posiadamy własne narzędzia IT umożliwiające sprawną komunikację i w sposób nowoczesny traktujące obsługę procesów księgowych i biznesowych.

Obszary specjalizacji:

a) podmioty zajmujące się windykacją wierzytelności (faktoring, obrót wierzytelnościami, nabywanie we własnym zakresie w celu windykacji) - mamy przygotowane gotowe schematy podatkowe dla różnych wariantów prowadzonej windykacji, posiadamy system umożliwiający ewidencję wpłat w oparciu o obsługę płatności masowych oraz rozliczający koszy nabycia w oparciu o stosowane na rynku standardy;

b) obsługa nieruchomości biurowych (najem powierzchni, najem stanowisk pracy) - wyróżnia nas posiadanie autorskich narzędzi IT pozwalających na automatyzację procesów obsługi sprzedaży, obsługę płatności masowych, rozliczanie kosztów opłat eksploatacyjnych według wielu stosowanych na rynku standardów.

Dzięki rozwiniętym narzędziom pracy nakierowanym na pracę zdalną nie musisz się obawiać, że outsourcing księgowości będzie się wiązał z utratą stałego kontaktu z księgowym.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 500 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?
    Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

    Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

    Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

    Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Najczęściej wybierane biuro
Eksperci i Doradcy Online
Wrocław, dolnośląskie
wFirma od 13 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF

Ogólnopolskie biuro rachunkowe online. Od ponad 25 lat wspieramy przedsiębiorców z całej Polski! Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym,

eLeM BR Lidia Pudliszak
Biskupice Wielkopolskie, wielkopolskie
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC Certyfikat księgowy MF
eLeM BR Lidia Pudliszak

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.   Serdecznie zapraszamy do współpracy.  

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć