Biura Rachunkowe Arrow Piotr Kleszczyński
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Piotr Kleszczyński

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. Malborska 6
03-286 Warszawa
Czas pracy wtorek, piątek, sobota
godz. 09:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Księgi handlowe
Pracujemy w systemie wFirma od 3 lat.
Adres
ul. Malborska 6 03-286 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy wtorek, piątek, sobota
godz. 09:00-18:00
Kilka słów o nas

Wdrażaniem systemów finansowo-księgowych zajmuję się ponad 20 lat.

Dotychczas zajmowałem się wdrażaniem dużych systemów ERP (Softlab, WaPro, Symfonia, dGCS i inne).

Własne doświadczenie z systemem wFirma (sam prowadzę KPiR) pokazuje, że prowadzenie systemu w chmurze stanowi nową jakość oraz znaczne ułatwienie prowadzenia działalności gospodarczej. Zdejmuje z użytkownika kosztowne i uciążliwe aktualizacje oraz utrzymanie sprzętu.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe

KSIĘGOWOŚĆ TO NIE TYLKO  WPROWADZANIE DANYCH, TO RÓWNIEŻ WIEDZA, KTÓRA PRZEKŁADA SIĘ NA SUKCES FIRMY Szanowni Państwo, nazywam się Grzegorz

CENTRUM Sp. z o.o.
Grajewo, podlaskie
wFirma od 8 lat
CENTRUM Sp. z o.o.

Spółka Centrum zajmuje się doradztwem przy zakładaniu i prowadzeniu firmy. Prowadzimy: rozliczenia podatkowe (VAT, Ryczałt, KPiR) dla

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć