Biura Rachunkowe Arrow Podatki Księgowość Kadry Patryk Domarus
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Podatki Księgowość Kadry Patryk Domarus

Wejherowo, pomorskie
Adres
ul. Floriana Ceynowy 11A 84-200 Wejherowo
Pokaż mapę
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
 • Analizy i sprawozdania
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Floriana Ceynowy 11A 84-200 Wejherowo
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

Realny księgowy udzieli Ci wsparcia wszędzie tam, gdzie Twoja firma. Zajmuj się tylko rozwojem własnej firmy, a nam powierz swoją księgowość i administrację.

Zadbamy, aby sprawy księgowo-kadrowe nie odciągnęły Cię od prowadzenia firmy!

 

Nowoczesne usługi księgowe.

Podatki, Księgowość, Kadry, Raporty biznesowe, Administracja dla firm, IT.

Jeśli zakładasz dopiero działalność gospodarczą, zastanawiasz się jak to zrobić lub jest was więcej i chcecie wspólnie założyć którąś ze spółek...? Dzwońcie do nas, pomożemy.

Działamy bardzo sprawnie i mobilnie, co miesiąc jesteśmy u Ciebie.

Dynamika zmian przepisów wymaga coraz większej biurokracji, chętnie odciążymy Was poprzez nasz Outsourcing administracji i księgowości. Oferujemy:

Księgowość

Prowadzimy księgowość tą małą i tą dużą, dla lekarzy, prawników, rzemieślników, e-Commerce, branży IT, a także dla spółek i firm produkcyjnych. Cenimy kontakt osobisty, komunikację oraz wykorzystywanie nowych technologii IT, aby współpraca była prosta, efektywna i opłacalna.

Kadry

Kompleksowa obsługa Twoich pracowników w prowadzeniu teczek pracowniczych, naliczaniu wynagrodzeń, wsparcie w zatrudnianiu pracowników, prawie pracy, PPK. 

Outsourcing

Świadczymy usługę prowadzenia Twojego biura oraz sekretariatu na czele z windykacją. Staramy się jak najwięcej Twoich procesów zautomatyzować.

Zapraszamy, jesteśmy Was ciekawi. Pomagamy, bo lubimy!

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 6 lat Ubezpieczenie OC Doradca podatkowy
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro Rachunkowe pracuje od 1993 roku na rynku, firma rodzinna - łączymy doświadczenie z otwartością na

Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk
wFirma od 5 lat Ubezpieczenie OC
Kancelaria Księgowa Anna Lepiarczyk

Kancelaria Księgowa z Siemianowic Śląskich świadczy kompleksowe usługi księgowe w oparciu o innowacyjne rozwiązania w tym księgowość ONLINE.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć