Biura Rachunkowe Arrow TaxShield Biuro Rachunkowe Online
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

TaxShield Biuro Rachunkowe Online

Poznań, wielkopolskie
Adres
ul. Pamiątkowa 2/18
61-512 Poznań
Pracujemy w systemie wFirma od 4 lat.
Adres
ul. Pamiątkowa 2/18 61-512 Poznań
Pokaż mapę
Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe Online!

TaxShield księgowość internetowa z opiekunem księgowym. Wysyłaj dokumenty elektronicznie. My zajmiemy się księgowaniem. Dzięki aplikacji nie musisz zbierać dokumentów na koniec okresu rozliczeniowego. Zajmi się działalnością gospodarczą,a nie księgowaniem. TaxShield Biuro Rachunkowe Online obsługuje całą Polskę!

Firma bez zus

Przejdź na spółkę z o.o. - Firma bez zus i odpowiedni dobór podatkowa sprawią że zaoszczędzisz - wiecej pieniędzy to inwestycję dla twojego biznesu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Pełna obsługa online - dostarczasz dokumenty przez internet, my zajmujemy się resztą! Integracja e-commerce - jeśli masz sklep internetowy dostarczanie dokumentów możemy zautomatyzować! Eksperci dbają o twoje interesy oraz reprezentują Cie przed urzędem skarbowym. Bezpieczne dane na wielu serwerach, stały wgląd w pracę księgowych oraz pewność zaksięgowania dokumentów. Taxshield najwygodniejsze biuro rachunkowe online.

Spółka zoo w Taxshield to:

 • firma bez zus
 • pełna księgowość internetowa
 • rejestracja spółki gratis
 • optymalizacja podatkowa
 • brak konieczności płacenia składek

Rejestracja Spółki Zoo Gratis!

Elektronicznie i bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz tylko profile ePuap. Podpisywanie dokumentów odbywa się w systemie s24. Pełne wsparcie podczas składania wniosku. Zadbamy o Twoje podatki tak, że ich nie będzie! Kadry i płace również są w nasyzm zakresie.

Otrzymasz dostęp do systemu księgowego z możliwością wystawiania faktur. Tak wystawiona faktura jest odrazu widoczna dla księgowego i nie musisz jej mu wysyłać.

Dostaniesz powiadomienia o ważnych teminach podatkowych. Zawierające kwoty, numery kont i blankiet przelewu na podatek.

Będziesz miał przydzielonego idynwidualnego opiekuna księgowego, który zawsze odbiera telefon i odpisuje na maile.

Tylko ksiegowi z dużym doświadczeniem i certyfikatem. 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
KSIĘGOWY EXPERT
Poznań, wielkopolskie
wFirma od 9 lat
KSIĘGOWY EXPERT

Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT Biuro rachunkowe Księgowy EXPERT mające swoją siedzibę w Poznaniu, oferuje kompleksowe usługi księgowe dla

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć