Biura Rachunkowe Arrow Usługi księgowe ”Delta” Lidia Góral
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Usługi księgowe ”Delta” Lidia Góral

Warszawa, mazowieckie
Adres
ul. Ciołkosza 6
03-134 Warszawa
Czas pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-18:00
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.

1067930827

Pracujemy w systemie wFirma od 2 lat.
Adres
ul. Ciołkosza 6 03-134 Warszawa
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
godz. 08:00-18:00
Kilka słów o nas

Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Wyróżniam się profesjonalizmem, na który składają się:

Indywidualne podejście do potrzeb klienta

Współpracuję z firmami, które działają w różnych branżach, a każda z nich ma odrębną specyfikę. Potrzeby klienta zawsze stawiam na pierwszym miejscu, dlatego do każdego z nich podchodzą z najkorzystniejszymi rozwiązaniami podatkowymi, właściwymi dla danej profesji, tak by oszczędzić czas i ciężko zapracowane pieniądze przedsiębiorcy.

Wysoki poziom osobistego zaangażowania

Bycie księgową to nie tylko zawód ale również pasja. W sprawy klientów, choćby mogły wydawać się błahe, zawsze angażuję swój czas i wiedzę, a świadomość oddania się danej sprawie w 100% tak, żeby klient był w pełni zadowolony, sprawia mi ogromną satysfakcję.

Doświadczenie i znajomość prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości

Swoją przygodę z księgowością zaczęłam ponad 10 lat temu, zaczynając jako asystentka głównej księgowej, poprzez stanowisko młodszej księgowej, aż moja wiedza i doświadczenie pozwoliły na samodzielne prowadzenie księgowości blisko 50 firm oraz założenie własnego biura rachunkowego.

Bycie na bieżąco z nowymi przepisami prawa podatkowego

Polski system podatkowy jest w czołówce najbardziej skomplikowanych na świecie, a jego przepisy wciąż się zmieniają. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i monitoruję zmiany podatkowe, przez co cały czas poszerzam swoją wiedzę, a moi klienci mogą spać spokojnie.

Poczucie odpowiedzialności za jakość świadczonych usług

Bycie świadomą, że opiekuję się pieniędzmi klientów, wywołuje we mnie poczucie ogromnej odpowiedzialności, dlatego jakość wykonywanych przeze mnie usług jest na najwyższym poziomie i nie ma tu miejsca na nawet najmniejsze pomyłki.

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
Tomik-Bis Biuro Rachunkowe

Ty liczysz na Nas, My liczymy za Ciebie. Biuro pracuje od 1993 roku na rynku, łączymy wieloletnią sumienność z otwarciem na nowe rozwiązania

KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK
Kielce, świętokrzyskie
wFirma od 7 lat Ubezpieczenie OC
KZ EXPERT KATARZYNA ZNOJEK

Biuro Rachunkowe KZ EXPERT oferuję profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe - stacjonarnie i zdalnie.

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć