Biura Rachunkowe Arrow Usługi księgowe Karolina Merder
Prowadzisz własne Biuro rachunkowe? Dowiedz się jak zyskać z nami

Usługi księgowe Karolina Merder

Wrocław, dolnośląskie
Adres
ul. Gazowa 52/14 50-513 Wrocław
Pokaż mapę
Czas pracy poniedziałek-piątek
Czym się zajmujemy
 • Księgowość podatkowa
 • Kadry i płace
 • Księgi handlowe
Ubezpieczenie
Posiadamy ubezpieczenie OC.
Adres
ul. Gazowa 52/14 50-513 Wrocław
Pokaż mapę
Godziny pracy poniedziałek-piątek
Kilka słów o nas

W ramach obsługi księgowej świadczę kompleksową obsługę działalności gospodarczej m.in.:

·         księgowanie dokumentów (faktur sprzedażowych i kosztowych),

·         prowadzenie i przechowywanie (bieżący rok) dokumentacji wynikającej z przepisów podatkowych,

·         prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów, ewidencji VAT, ewidencji środków trwałych,

·         ustalanie wysokości zaliczek na podatek dochodowy,

·         ustalanie wysokości zobowiązania podatkowego w zakresie podatku VAT, sporządzanie i składanie deklaracji do US,

·         sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dotyczących podatku dochodowego,

·         prowadzenie dokumentacji z zakresu zobowiązań do ZUSu tj. zgłaszanie do ubezpieczenia, obliczanie wysokości składek na ubezpieczenia społeczne, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, przesyłanie informacji o wysokości składek ZUS do zapłaty,

·         branie udziału i przygotowywanie dokumentacji pod kontrole z US i ZUS,

·         sporządzanie i wysyłka JPK,

.         rozliczanie ulgi IP BOX.

Świdczę również  usługę wsparcia w założeniu działalności gospodarczej.  Podczas spotkania omawiam kwestie opodatkowania, bycia czynnym podatnikiem podatku VAT oraz przedstawiam obowiązujące składki ZUS. Na spotkaniu zakładam również działalność gospodarczą oraz przygotowuje zgłoszenie do VAT i ewentalane  pełnomocnictwa. 

 

Dlaczego warto?
Dostępność

Masz dostęp do danych swojej firmy 24/7 z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

Możliwości

Zaawansowany system do wystawiania faktur, CRM do poprawienia relacji z klientami, zarządzanie projektami i zadaniami w firmie.

Wsparcie

Poza wsparciem biura rachunkowego, system udostępnia kontakt z systemem porad online świadczonych przez ekspertów prawa gospodarczego.

Specjalizacja

Ponad 1000 biur rachunkowych korzysta z naszego oprogramowania, świadcząc usługi księgowe dla ponad 30 tysięcy klientów.

Najczęstsze pytania:
 • Dlaczego warto skorzystać z oferty biura rachunkowego?

  Korzystanie z usług biura rachunkowego to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Dzięki oprogramowaniu dla biur rachunkowych online takich jak wFirma, przedsiębiorca zyskuje pakiet zaawansowanych narzędzi do prowadzenia swojego biznesu: program do fakturowania, program magazynowy, CRM czy rozbudowane analizy.

  Obsługa klienta poprzez system wFirma pozwala zautomatyzować pracę, co niewątpliwie obniży cenę księgowości. Klient ma dostęp do danych z każdego miejsca, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu. Może pobrać wydruki, informacje o podatkach i składkach ZUS. Nie trzeba dowozić dokumentów ani spotykać się osobiście z księgowym. Komunikacja odbywa się elektronicznie, dokumenty dostarczane są przy pomocy urządzeń mobilnych i są automatycznie księgowane.

  Prowadzenie księgowości przez wykwalifikowaną kadrę to także gwarancja bezpieczeństwa, że dokonywane rozliczenia księgowe i podatkowe są poprawne oraz zgodne z obowiązującymi przepisami. Dane w systemie księgowym są dodatkowo chronione poprzez sporządzane codziennie kopie bezpieczeństwa.

  Oddając prowadzenie rachunkowości w ręce profesjonalnej księgowej możemy skupić się na prowadzeniu i rozwoju swojego biznesu.
Polecane Biura Rachunkowe
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE
Zielonki, małopolskie
wFirma od 6 lat
ALICJA PODLASKO BIURO RACHUNKOWE

~Zapraszam do współpracy~ Doświadczenie, rzetelność, certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC dla Biur Rachunkowych. Zajmuje

Biuro Rachunkowe Eliza Potomska
Karlino, zachodniopomorskie
wFirma od 5 lat

Biuro oferuje pełen zakres usług księgowych, a w szczególności: prowadzenie ksiąg rachunkowych prowadzenie książki przychodów i

Prowadzisz własne Biuro Rachunkowe?
Pozyskaj nowych klientów i skorzystaj z wygodnych,
nowoczesnych rozwiązań wFirma.
Dowiedz się jak dołączyć